torby dla mam

Torby dla mam – niezwykłe towarzyszki każdego macierzyństwa

Torby dla mam to wyjątkowo praktyczne i potrzebne akcesoria. Macierzyństwo – to niezwykła podróż. A wierny towarzysz w podróży bywa nieoceniony. Dlatego każda mama, nie tylko słynna Mamusia Muminka ze swoją nieodłączną torebką albo Mama Kangurzyca z Kubusia Puchatka, zazwyczaj pragnie posiadać swoją własną, niepowtarzalną torbę. I to zupełnie naturalne, że stanowi ona także niezwykły atrybut postaci ze słynnych, magicznych wręcz, opowieści dla dzieci.

A jaką opowieść stworzy właśnie Twoja torba?

Torby dla mam są tak różne, jak różne są mamy. I tak jak mamy – wszystkie są niesamowite i wspaniałe. Dlatego dobierz torbę w swoim własnym stylu oraz dopasowaną właśnie do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy będzie to torba do wózka, torba na ramię, czy torba podróżna.

Przecież Twój Skarb i Ty potrzebujecie zwykle tylu rzeczy! A jeszcze niektóre „na wszelki wypadek”, a jeszcze na dodatkowe „przyda się”. Spokojnie – w naszej ofercie znajdziesz piękne, praktyczne i pakowne torby. Kiedy już wybierzesz tę swoją jedyną będziesz mogła zacząć snuć jej własną historię.

O tym, jak najchętniej lubisz ją nosić: na ramieniu, zawieszoną na dziecięcym wózku czy może w dłoni? O tym jak pasuje do Twojego stylu bycia, charakteru, lub nastroju danego dnia. Jak pachną rzeczy Twojego dziecka w niej umieszczone. O tym, jak z czułością pakujesz ją i rozpakowujesz. To ile wspomnień, historii i opowieści pomieści w sobie Twoja torba? O tym zdecydujesz tylko Ty.

Torby dla mam – czy warto szukać tej jedynej?

Wszystkie nasze torby dla mam świetnie nadają się na miły prezent na przykład z okazji „baby shower”. Występujące w różnych stylach, wzorach i kolorach do wyboru sprawiają, że ciężko zdecydować się na wybór swojej faworytki.

A może na każdy dzień i na każdy nastrój inna torba? Czemu nie? Wszak kobieta zmienną jest, a mama to przecież kwintesencja kobiecości! Pewnie po jakimś czasie użytkowania któraś z toreb z pewnością znajdzie szczególne miejsce w Twoim domu i w Twoim sercu.

Albo okaże się, że potrzebujesz ich kilku. I każda z nich będzie miała swoje odrębne zastosowanie i odrębną historię. W końcu przy dzieciach, tak – dzieciach w liczbie mnogiej – potrzebne jest często kilka razy więcej miejsca na to, czego każde z nich potrzebuje. Nierzadko szczególnie atrakcyjne są gadżety posiadane właśnie przez rodzeństwo.

Skąd znamy kupowanie kilku takich samych rzeczy (odpowiednio do liczby dzieci), na przykład maskotek, aby uniknąć konfliktów? A na to wszystko potrzeba również ogromu miejsca oraz cierpliwości. Tej drugiej życzymy oczywiście wszystkim wspaniałym mamom, a aby bardziej komfortowo nieść słodki ciężar oferujemy solidne, wygodne i estetyczne, przyjemne w dotyku torby dla mam.

spacer z mamą i torbą dla dzieci

A może niezwykły plecak?

Wiadomo jednak, że przy takim ogromnym szczęściu czasami brakuje już rąk – nawet jeżeli obie są wolne. Torby dla mam wymagają jednak, jakby na to nie spojrzeć, chociażby od czasu do czasu, ręcznego ich noszenia. Tak samo jak dzieci. I jak to pogodzić?

Ludzkiej, chodź nadludzkiej kobiecie, jaką najczęściej jest mama, brakuje co prawda aparycji wielorękiego boga Wisznu i muszą wystarczyć jej jedynie dwie ludzkie ręce. Dlatego właśnie oferujemy wygodne i miękkie plecaki dla mam. Plecaki te są przystosowane specjalnie do noszenia w nich butelek, soczków, pieluszek i innych, niekoniecznie suchych rzeczy. Łatwo je wyczyścić i spakować od nowa.

Liczne kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne pozwalają ukryć to co potrzeba, a to, co ma być pod ręką – schować w miejscu jak najbardziej poręcznym. Taki plecak to prawdziwy organizer, a dodatkowo można go również wygodnie zawiesić na ramie wózka. Jakie jeszcze zalety kryje maminy plecak? To prawdziwy kameleon!

W zależności od potrzeby może zamienić się również w praktyczną torbę na ramię! Posiada także załączone termoizolacyjne opakowanie na butelkę dla dziecka. Zatem zimą będzie ono mogło liczyć na ciepły napój, a latem – tak potrzebny, ożywczy płyn zachowa odpowiednio niską temperaturę. Kobieta jednak, niezależnie od tego czy jest matką, czy nie potrzebuje czasami drobnych akcesoriów dla siebie.

W związku z tym wychodząc naprzeciw kobiecym potrzebom mamy do plecaka dołączona jest również kosmetyczka. Identycznie jak opakowanie na dziecięcą butelkę – wykonana z takiego samego materiału co plecak. Co jeszcze kryje w sobie to pakowne cudo, którego nie powstydziłby się McGywer?

Wygodną matę do przewijania, naturalnie dopasowaną kolorystycznie do reszty zestawu, dodatkowy, regulowany pasek do noszenia go jako torbę przez ramię oraz ergonomiczną część przylegającą do pleców, aby nosiło się go jak marzenie. Co jak co, ale zwyczajne torby dla mam bywają pozbawione takich udogodnień.

Klasyczne torby dla mam również znajdą swoje amatorki.

Choć nie zawsze posiadają tyle funkcji co wspomniany plecak miękkie i wygodne torby zawieszane na ramę wózka to częsty wybór naszych klientek. Tak jak inne kobiety, również mamy mają swoje preferencje odnośnie tego czy wolą przemieszczać się z torbą czy z plecakiem.

Wszystkie oferowane przez nas torby dla mam z pewnością pomieszczą wszystkie potrzebne akcesoria. Takie jak: butelki, pieluszki, ubranka na zmianę, podkłady do przewijania, zabawki i inne. Po prostu wszystko, czego każda zapobiegliwa mama potrzebuje dla swojego dla swojego potomstwa na spacerze, podczas wizyty u lekarza albo na rodzinnym spotkaniu.

Torby dla mam innego typu pomogą zorganizować się na przykład w dalszej podróży.

Czasami mimo wszystko klasyczna torba dla mamy bywa zbyt mało pojemna. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie między innymi także solidną, wykonaną z wodoodpornej tkaniny Oxford podróżną torbę Mommy Bag występującą w dwóch wariantach kolorystycznych.

Ale czy torba dla mamy zawsze musi być taka wielka? Bywają sytuacje, kiedy trzeba wyjść tylko na chwilę albo mieć pod ręką jedynie kilka najdrobniejszych przedmiotów, jak chociażby klucze albo telefon. Albo na przykład drobną zabawkę dla dziecka. I właśnie wówczas najlepiej sprawdzą się małe, przyczepiane za pomocą karabińczyka, torebeczki Lullalove.

Można doczepiać je do torby na ramię, do wózka, do paska lub szlufki od spodni i w wielu innych miejscach. Takie „mobilne kieszenie”, w których szybko można coś znaleźć bez zagłębiania się w czeluście ogromnej torby są wyjątkowo praktyczne przy małych dzieciach.

To co, gotowa na własną maminą historię?


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *