cosy cot

Cosy Cott

Cosy Cott to producent zestawów do łóżeczka oraz wyposażenia pokoju niemowlaka i dziecka. Produkty marki Cosy Cott spełnią wszystkie oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających rodziców, a dodatkowo mogą być oryginalnym i przydatnym prezentem dla maluszka.

Cosy Cott produkty

Marka Cosy Cott posiada ciekawy asortyment w skład którego wchodzą:
– kocyki z dzianiny,

– pościel dziecięca bambusowa, w różnych rozmiarach,

– pościel dziecięca muślin,

– pościel dziecięca bawełniana,

– kocyk otulacz bambusowy,

– poduszki miś muślin.

Wszystkie produkty marki Cosy Cott  zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów i tkanin. Do ich produkcji wykorzystano bambus, muślin oraz bawełnę, wszystkie materiały które są w 100% bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka.

Dodatkowym zaletami produktów Cosy Cott jest łatwość utrzymania czystości, szybkość schnięcia mokrych tkanin, a także uniemożliwiają rozwijanie się bakterii na powierzchni tkanin, dzięki specjalnej powłoce bakteriobójczej. Tkaniny wykorzystane do produkcji są odporne na wilgoć, posiadają właściwości termoregulacji oraz przepuszczają powietrze.

Produkty marki Cosy Cott

Produkty marki Cosy Cott są niezwykle miłe i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają i nie powodują uczuleń na wrażliwej skórze dziecka. Posiadają piękne zdobieni oraz przepiękne wzory w bardzo bogatej kolorystyce.

Cosy Cott to produkty uszyte z najwyższą starannością o najmniejsze detale, które w połączeniu z najwyższą jakością materiałów i tkanin zapewniają bezpieczeństwo naszym dzieciom. Marka  Cosy Cott została stworzona z myślą o dzieciach i z miłości do dzieci.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *