done by deer

Done by Deer

Done by Deer jest to duńska firma, która na rynku działa już od 2014 roku. Firma posiada szeroki i ciekawy asortyment, a wszystko utrzymane w duchu innowacyjności i kreatywności. Wszystkie produkty marki Done by Deer są stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Done by Deer produkty

Wśród asortymentu marki Done by Deer warto wyróżnić następujące produkty:

– przytulanki,

– grzechotki,

– zawieszki,

– pałąki z zawieszkami,

– spirale edukacyjne,

– przewijaki,

– dwustronne książeczki,

– miseczki,

– miseczki antypoślizgowe,

– kubki z ustnikiem,

– zestaw łyżek,

– lunchbox,

– zestawy pojemników,

– zestawy sztućców,

– talerzyki z przegródkami,

– kubki z uchwytami,

Marka Done by Deer jest znana z wykorzystania najlepszej jakości produktów do wyrobu całego swojego asortymentu. Done by Deer korzysta z naturalnych materiałów i tworzyw, które nie zawierają szkodliwych substancji. Done by Deer posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, które dopuszczają produkty do użytku przez dzieci.

Zabawki marki Done by Deer

Produkty marki Done by Deer są łatwe w czyszczeniu, nie odkształcają się  nie zmieniają swoich kolorów, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe. Ich pastelowa kolorystyka sprawia, że dzieci chętnie po nie sięgają i nie nudzą się nimi.

Done by Deer to szeroki asortyment przytulanek, będących najlepszymi przyjaciółmi dzieci oraz zabawek sprzyjających ich rozwoju motorycznemu, ruchowemu oraz spostrzegawczości i kreatywności. Zabawki wpływają na rozwój pamięci, nauki nowych słów, kolorów i kształtów, a także przyczyniają się do nawiązywania nowych więzi społecznych z rówieśnikami.

Marka Done by Deer to nie tylko świetna jakość za przystępną cenę, to również kreatywny i ciekawy pomysł na prezent da każdego malucha.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *