Elodie Details

Elodie Details

Elodie Details jest to szwedzka firma, która specjalizuje się w nowoczesnych, trwałych i jak najbardziej naturalnych akcesoriach dla dzieci. Wszystkie produkty tej marki powstały z myślą o bezpieczeństwie dzieci oraz o sprostaniu wygórowanym wymaganiom rodziców.

Elodie Details asortyment

Marka Elodie Details posiada bardzo szeroki asortyment akcesoriów dla dzieci, w skład którego wchodzą:

– pozytywki,

– przytulanki,

– ręczniki,

– koce bambusowe,

– kocyki z przytulanką,

– ślinianki,

– zawieszki do smoczka,

– termosy,

– smoczki.

Akcesoria marki Elodie Details zostały wykona z najlepszej jakości tworzyw i materiałów takich jak: bambus, bawełna, frotte, welur, poliester, muślin, ekologiczna stal nierdzewna, silikon oraz plastik TRITAN. Materiały i tworzywa nie zawiera polichlorku winylu oraz ftalanów, a także BPA. Spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, posiadają odpowiednie certyfikaty.

Produkty marki Elodie Details

Produkty Elodie Details występują w ciekawych wzorach i kolorach. Są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie powodują podrażnień oraz alergii na wrażliwej skórze dziecka. Wszystkie zostały stworzone w oparciu o europejskie standardy bezpieczeństwa, tak aby bez obaw mogły być stosowane u dzieci.

Elodie Details to designerskie artykuły dla niemowlaków i dzieci, które sprawdzają się również jako przydatny prezent dla nowo narodzonego maluszka. Głównym kolorem jest czerń, która została oswojona przez firmę i zaprojektowana tak aby nie przygnębiać a wprawiać w radosny nastrój, poprzez zastosowanie dodatkowych jaśniejszych kolorów. Warto sięgnąć po produkty tej marki, ponieważ gwarantują one najwyższą jakość w przystępnej cenie.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *