lassig

Lassig

Lassig jest niemiecką marką, tworzącą artykuły głównie dla mam, które potrzebują ciekawych i przydatnych akcesoriów. Lassig jest także firmą, która dba o środowisko naturalne, wspiera różne inicjatywy społeczne, a także bierze czynny udział w ratowaniu zagrożonych gatunków zwierząt.

Lassig asortyment

W skład produktów marki Lassig wchodzą:
– torby z akcesoriami,

– wodoodporne śliniaki,

– sztućce ze stali nierdzewnej,

– plecak dla mamy,

– śliniak z długim rękawem,

– komplet naczyń z melaminy,

– komplet naczyń bambusowych.

Akcesoria i produkty marki Lassig zostały wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Do ich produkcji zostały wykorzystane naturalne materiały i tkaniny, takie jak: 100% poliester z recyklingu, 100% tworzywo EVA, 100% stal nierdzewna, 100% tworzywo ABS, 100% melamina, 100% poliester powlekany, oraz 45% bambus, 35% włókno kukurydziane, 20% melamina, 45% polipropylen. Produkty nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak: PVC, ftalan, nikiel czy kadm.

Produkty Lassig

Produkty Lassig wykonane są z naturalnych i trwałych materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów naturalnych, które dbają o środowisko. Dodatkowo zostały dostosowane do europejskich norm bezpieczeństwa, które dopuszczają je do użytku.

Akcesoria Lassig to ciekawe wzornictwo w pastelowych kolorach będących teraz na topie, które dostępne są w przystępnych cenach. Marka Lassig to jakość na najwyższym poziomie, która charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz trwałością produktów. Dodatkowo produkty wpływają na świadomą ochronę środowiska.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *