melissa doug

Melissa & Doug

Świat wodnych kolorowanek

Tego jeszcze nie było! Kolorowanki Melissa&Doug to prawdziwa nowość na rynku. Zestaw składa się z książeczki z czterema obrazkami, a także pisaka na wody!

Magiczny mazak

Tym mazakiem Twoje dziecko się nie pobrudzi! Magiczny mazak z serii wodnych kolorowanek Melissa&Doug do swojego działania potrzebuje jedynie zapasu wody – dziecko będzie miało nie lada frajdę, a do tego pozostanie czyste – czego więcej może chcieć rodzic?

Nauka poprzez zabawę

Wszystkie książeczki z kolorowankami Melissa&Doug są po angielsku, co jest idealną okazją, aby maluch już od najmłodszych lat uczył się tego języka. Do każdego obrazka przypisane jest zadanie, które podczas „kolorowania” ma wykonać dziecko. Wystarczy malować ilustrację mazakiem, aby poradzić sobie z tymi ciekawymi poleceniami.

Coś dla każdego

W ofercie kolorowanek Melissa&Doug każdy znajdzie coś dla siebie – dla chłopców są książeczki z samochodami i baśniowymi przygodami, dla dziewczynek natomiast z księżniczkami czy makijażem.

Oferta książeczek wzbogacona została oczywiście o obrazki z tematyki, która zainteresuje każdą pociechę – niezależnie od wieku czy płci.

Nie tylko kolorowanki

Melissa&Doug to nie tylko kolorowanki, ale również oryginalne i ekologiczne zabawki, takie jak drewniana pizza, w której to dziecko decyduje, co ma się na niej znaleźć! Bestsellerowy zestaw z pizzą został wyposażony w elementy z różnymi dodatkami, a do tego nożyk do pizzy oraz szpatułkę.

Wszystko jest w 100% bezpieczne, maluch może się więc bawić w małego pizzermana bez strachu rodziców.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *