Flow Amsterdam

Flow Amsterdam Lampki LED

Zastanawiasz się jak dobrać odpowiednie oświetlenie do pokoju Twojego dziecka, takie które nie będzie drażnić jego oczu, a dodatkowo okaże się na tyle inteligentne, że będzie wyłączać się samo.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś lampki do pokoju dziecka to przyjrzyj się ofercie marki Flow Amsterdam. Flow Amsterdam jest holenderską marką, która specjalizuje się w tworzeniu niesamowitych, nowoczesnych i zarazem stylowych dodatków do pokoju malucha.

Lampki LED marki Flow Amsterdam to połączenie najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze detale. Połączenie bezpieczeństwa z funkcjonalnością, ponieważ lampka daje nie tylko światło ale pozwala na przytulanie się dziecka do niej, pomimo jej niedużych rozmiarów.

Marka Flow Amsterdam zadbała o wszystkie niezbędne certyfikaty, znak jakości CE oraz normy bezpieczeństwa, gwarantujące najwyższą jakość produktu.

Bezpieczne oświetlenie LED Flow Amsterdam

Lampki LED Flow Amsterdam zostały wykonane z ekologicznego tworzywa sztucznego, które nie zawiera BPA i bezołowiowego silikonu. Dzięki takiej technologii są bezpieczne dla dzieci. Lampki LED to ciekawe wzory i pastelowe kolory, które w obecnym czasie są bardzo popularne.

Wszystkie produkty Flow Amsterdam są lekkie i miękkie, pozwalają na zabawę nimi, a dodatkowo nie nagrzewają się i są bezprzewodowe. Nie posiadają ostrych krawędzi. Lampka włącza się po dotknięciu przycisku, automatycznie po minucie zostaje ona wyłączona, dzięki czemu nie trzeba chodzić i wyłączać jej, ponieważ zrobi to sama za nas.

Lamki LED marki Flow Amsterdam należą do najczęściej kupowanego i wybieranego oświetlenia do dziecięcych pokoi. Dodatkowo dzięki ładnemu opakowaniu sprawdzą się jako prezent dla innego maluszka


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *