moulin roty

Moulin Roty

Moulin Roty, to wyjątkowa francuska firma, założona przez grupę przyjaciół, która działa na rynku od ponad 40-stu lat. Zabawki Moulin Roty zachwycają retro nawiązaniami do przeszłości, kształtami i kolorami. Połączenie tradycji z nowoczesnością. 

Kolorowe faktury i wzory zachwycą najmłodszych, dostarczą wiele radości. Pluszowe misie będą towarzyszyć w domu i przedszkolu, drewniane zabawki pobudzą kreatywność dziecka.

Urocze zestawy naczyń ułatwią spożywanie samodzielnie pierwszych posiłków, zadbano o każdy detal, naczynia są lekkie, przystosowane do potrzeb najmłodszych, ale i praktyczne, odporne na uderzenia i można je myć w zmywarce.

Co wyróżnia zabawki Moulin Roty?

Nowoczesna forma, najwyższej jakości materiały. To nie są zwykłe zabawki, te zabawki mają duszę

Projektory Moulin Roty

Gwarantują świetną i niezapomnianą zabawę! Pobudzają kreatywność dzieci. Gdy włączymy urządzenie, na ścianie wyświetlą się obrazki, przeniesiemy się w bajkowy świat. Ta zabawka na długo pozostanie ulubioną!

Naturalne materiały

Zabawki wykonane są z drewna, bambusa, wysokiej jakości tworzyw, które gwarantują bezpieczeństwo oraz wysoką trwałość. Kolorowe, delikatne i miękkie tkaniny. Wszystkie zabawki Moulin Roty będą nie tylko zachęcać do zabawy, ale również stanowić piękny element dekoracyjny każdego pokoju dziecięcego. 

Oferta Moulin Roty:
– puzzle;
– drewniane, kolorowe zabawki, klocki;
– miękkie i przyjemne w dotyku maskotki;
– naczynia dla najmłodszych, z których nawet niejadek chętnie skorzysta;
– zawieszki do smoczka;
– projektory.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *