Scootandride

Scootandride

Scoot & Ride doceniany przez rodziców

Marka Scootandride zauważona została na świecie w 2010 roku kiedy zaprojektowane i wyprodukowane przez nich jeździki i hulajnogi stały się prawdziwym hitem.

Dzięki pasji i zaangażowaniu z jakim grupa przyjaciół stworzyła produkty dla dzieci stały się one popularne aż w 40 krajach na całym świecie. Produkty są doceniane zarówno przez samych użytkowników, czyli dzieci jak i przez dorosłych, którzy mają pewność, że ich pociechy mogą bezpiecznie się przemieszczać.

Hulajnoga, która rośnie razem z dzieckiem

Hulajnogi Scootandride przeznaczone są dla dzieci już od 1 roku życia. Wysokość siedziska regulowana jest za pomocą jednego przycisku i tak model przeznaczony dla dzieci od 1 do 5 lat to jeden pojazd, który zmienia swoją funkcję w zależności od tego w jakim wieku jest dziecko. Dzięki temu posiadamy jeden produkt, który posłuży dziecku na kilka lat.

Zabawka Roku 2018

Hulajnoga Scootandride została uznana jako Zabawka Roku 2018 co oznacza, że została doceniona za swoją funkcjonalność, wysoką jakość wykonania, a ponadto stymuluje rozwój dziecka i wspomaga jego edukację w pierwszym okresie życia.

Zdolności motoryczne

Jeździki i hulajnogi są nieocenianą formą ruchu i rozrywki dla dzieci. Dzięki nim dziecko trenuje równowagę, ćwiczy koncentrację oraz udoskonala zdolności motoryczne.

To ważny element jego rozwoju i wzrostu, a zatem warto sprawdzić ofertę marki Scootandride i wybrać odpowiedni model. Zabawka gwarantuje długie godziny spędzone na świeżym powietrzu i z pewnością szybko się nie znudzi.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *