skip hop

Skip Hop

Skip Hop to firma od dłuższego czasu tworząca produkty z myślą o najmłodszych. W ich ofercie można odnaleźć wiele zabawek, którymi pociechy zainteresują się już od pierwszych chwil życia. Na czym polega fenomen tych przedmiotów?

Sekret Skip Hop

Cały sekret tkwi w wykonaniu, w które producent wkłada całe serce. Przedmioty są kolorowe a jednocześnie proste i wielofunkcyjne. Dostarczą maluchom wiele radości.

Dodatkowo są bezpieczne w użytkowaniu, wykonane z najlepszych produktów, atestowanych materiałów. Ponadto, zabawki są przyjemne w dotyku. A ich wykonanie zapewnia pełne bezpieczeństwo dla twojej pociechy.

Produkty dla dzieci Skip Hop

Producent poleca przede wszystkim takie produkty jak zawieszki i tutaj można dokonać wyboru czy ma to być księżyc, chmurka, miś, jednorożec czy jakiś inny zwierzak wedle uznania.

Ponadto w ofercie można odnaleźć również książeczki. Wszystkie produkty posiadają cechy edukacyjne. Produkty posiadają ogromny wachlarz kolorystyczny, każdy z produktów bez przeszkód może służyć zarówno dziewczynce jak i chłopcu. Są to produkty uniwersalne.

Przeznaczenie zabawek Skip Hop

Zabawki tworzone są głównie w celu rozwijania umiejętności najmłodszych, wpływają na zmysły dotyku oraz wzroku. Ponadto są starannie wykonane wizualnie, cieszą oko. Zawieszka bądź książeczka może zyskać miano ukochanej zabawki twojego dziecka.

Zabawki mogą towarzyszyć podczas spacerów wózkiem, gdyż posiadają możliwość przypięcia ich. Przypięcia przydają się również w zawieszeniu zabawek przy łóżeczku bądź foteliku dziecka.

Wszystkie zabawki mieszczą się w wymiarach do 25 cm. Nie zajmują dużo miejsca dlatego idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju podróże zarówno te małe jak i duże.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *