waterwipes

WaterWipes

Marka WaterWipes to producent chusteczek nawilżanych dla dzieci z najprostszym składem na rynku. Powstały z potrzeby pomysłodawcy chusteczek, który chciał stworzyć bezpieczne i niepodrażniające chusteczki dla swoich dzieci.

Bezpieczny skład

Skóra dziecka jest wrażliwsza niż dorosłego, dlatego chusteczki dzięki swojemu składowi są najbezpieczniejsze do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i małych dzieci.

Chusteczki WaterWipes to delikatna tkanina w połączeniu z czystą wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. To jedyne chusteczki nawilżane dostępne na rynku nie zawierające absolutnie żadnych substancji chemicznych.

Chusteczki WaterWipes zawsze tam gdzie są potrzebne

Chusteczki WaterWipes naprawdę są nasączone wodą, dlatego ich stosowanie jest bezpieczne i wygodne. Idealnie sprawdzą się podczas przewijania, na spacerze i na placu zabaw oraz przy wspólnym posiłku. Dzięki chusteczkom WaterWipes buzia oraz pupa maluszka nie będą podrażnione oraz nie wystąpią po ich użyciu żadne reakcje alergiczne.

Chusteczki WaterWipes z dodatkiem wyciągu z orzechów mydlanych

To nowość marki WaterWipes wyprodukowana na podstawie chusteczek nawilżanych tej marki z naturalnym składem. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Wyciąg z orzechów mydlanych ma działanie myjące. Dlatego te chusteczki idealnie sprawdzą się dla dzieci, które uczą się samodzielności poprzez samodzielne jedzenie czy załatwianie potrzeb fizjologicznych. Mimo dodatku chusteczki mają nadal idealny skład i są pozbawione dodatków chemicznych.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *