Waytoplay

Waytoplay to gumowa droga do układania stworzona w Niemczech. Jej pomysłodawcą jest Sybren Jelles, holender, który od dziecka uwielbiał bawić się samochodzikami całymi dniami niezależnie od pogody czy miejsca. Podobną pasję odkrył u swojego syna, więc postanowił stworzyć zabawkę, którą można się bawić zawsze i wszędzie.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Gumowa droga Waytoplay to coś więcej niż zwykła zabawka. To narzędzie, które rozwija w dziecku kreatywność i poczucie przestrzenne. Zabawka dzięki wielu różnym elementom daje dziecku nieograniczoną ilość kombinacji ułożenia drogi.

Możliwość łączenia kilku zestawów oraz innych zabawek, domków czy samochodzików, pozwala na tworzenie imponujących rozmiarów dróg a nawet małych miasteczek. Dzięki temu, że gumowa droga jest odporna na warunki atmosferyczne oraz różne podłoża, można się nią bawić wszędzie. Zarówno w domu, na trawie, na plaży, a nawet w wodzie na basenie lub wannie.

Zabawka bezpieczna i trwała

Tory drogowe Waytoplay są wykonane w 100% z bezpiecznego i trwałego PVC. Gumowe puzzle nie zawierają BPA, kadmu, WWA oraz ftalanów. Wszystkie wykorzystywane materiały do dróg Waytoplay pochodzą z Niemiec, co oznacza że są bardzo dobrej jakości.

Są zgodne z najwyższą amerykańską i europejską normą EN-71 dotyczącą zabawek oraz posiadają certyfikat CE potwierdzający, że są bezpieczne dla dzieci.

Na naszym portalu recenzujemy zestawy gumowych torów samochodowych Waytoplay Ringroad, składający się z 12 elementów, Highway składający się z 16 elementów oraz Expressway również składający się z 16 elementów. W każdym zestawie dostępne są zarówno proste odcinki drogi jak i zakręty, a w niektórych nawet skrzyżowania, ronda lub parkingi.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *