beaba

Beaba

Pojemniki na mleko w proszku są bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwalają na zabranie go w każde miejsce w odmierzonych dawkach, bez potrzeby zabierania ze sobą całego opakowania.

Kiedy warto zdecydować się na pojemniki na mleko w proszku?

Zawsze, wtedy gdy dziecko karmione jest mlekiem w proszku, które trzeba zabrać ze sobą na spacer lub w podróż. Dzięki temu nie trzeba zabierać ze sobą całego opakowania, a od razu można odmierzyć konkretne dawki i zamknąć je w kolorowych i funkcjonalnych pojemniczkach, które dodatkowo są wygodne w obsłudze.

Czym kierować się, podczas wyboru?

Z całą pewnością warto sprawdzić ich funkcjonalność oraz szczelność. Prawidłowo zamknięte pojemniczki powinny być w stu procentach szczelne i zapobiegać wysypywaniu się produktu. Warto też zwrócić uwagę na jakość tworzywa, z którego są one wykonane.

Beaba – dlaczego są to najlepsze pojemniczki na mleko w proszku?

Przede wszystkim są one wygodne w obsłudze, ponieważ posiadają 3 osobne pojemniki, z czego każdy z nich ma pojemność 90 ml. Pojemniczki można łatwo od siebie oddzielić i zabrać ze sobą na przykład tylko jeden z nich. Są łatwe w czyszczeniu. Można wkładać je nawet do zmywarki.

Jak wybrać produkt?

Pojemniki francuskiej marki Beaba dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Jedna z nich jest bardziej neonowa, rzucająca się w oczy, podczas gdy druga zachowana jest w kolorystyce nude.

Wystarczy po prostu odmierzyć odpowiednią ilość mleka modyfikowanego i każdą porcję umieścić w jednym pojemniczku. Dzięki temu ułatwione będzie ich późniejsze dawkowanie, a także mieszanie z wodą.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *