Herobility

Herobility butelki antykolkowe

Herobility to szwedzka marka, specjalizująca się w produkcji butelek antykolkowych. Jeśli zastanawiasz się jaką wybrać butelkę dla dziecka, ta aby była idealnie dopasowana dla niego, nie powodowała kolek oraz była pomocna w karmieniu, powinieneś zapoznać się z ofertą firmy Herobility, w której każdy rodzić znajdzie odpowiedni asortyment dla swojego dziecka.

Marka Herobility stworzyła linię specjalistycznych i innowacyjnych butelek antykolkowych, dzięki którym dzieci nie męczą się w trakcie i po jedzeniu, a ich rodzice są spokojni, że nie wystąpią u ich pociech nieprzyjemne i męczące kolki.

Marka dla niemowląt Herobility

Butelki antykolkowe Herobility maja dwie pojemności 220 ml i 320 ml. Wykonane są ze szkła i biotworzywa dzięki czemu są uważane za najlepsze ekologiczne butelki dla dzieci. Dodatkowo posiadają silikonową osłonkę, która występuje w pastelowych kolorach, a jej zadaniem jest ochrona butelki przed stłuczeniem.

Butelki Herobility odpowiadają najbardziej restrykcyjnym wymogom norm europejskich, które dopuszczają produkt do sprzedaży oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty.

System antykolkowy

Marka Herobility wyposażyła swoje butelki w podwójny system antykolkowy, który dzięki wyprofilowaniu smoczka w odpowiedni sposób, przylega do kącików ust dzieci i zapobiega dostawaniu się powietrza do nich. Dodatkowo powietrze nie zostaje połknięte przez dziecko w trakcie ssania smoczka, dzięki dodatkowemu wentylkowi.

Marka Herobility zadbała również o czystość smoczka i brak możliwości pojawienia się grudek w trakcie rozrabiania mleka. Fantazyjna zakrętka butelki jedt idealnie do niego dopasowana, a wyposażenie jej w szeroki otwór umożliwia szybkie i sprawne czyszczenie, co jest niezwykle ważne przy małym dziecku.

Wszystkie te cechy marki Herobility, sprawiają że coraz więcej rodziców przekonuje się do tego rodzaju butelek antykolkowych i coraz częściej są one przez nich kupowane.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *