JaBaDaBaDo

JaBaDaBaDo

JaBaDaBaDo to marka szwedzkich zabawek, pobudzających nie tylko wyobraźnię ale i kreatywność dziecka. JaBaDaBaDo to połączenie estetyki, jakości i trwałości produktów, które nadają się na oryginalny prezent dla najmłodszych.

JaBaDaBaDo asortyment

Marka JaBaDaBaDo ma bardzo ciekawy i szeroki asortyment w skład, którego wchodzą:

– sklep lodziarnia,

– lodziarnia na kółkach,

– patera z lodami,

– zestaw śniadaniowy,

– sałatka,

– tapas, drewniane przekąski,

– blender,

– drewniana patera zamykana z babeczkami.

JaBaDaBaDo to zabawki wykonane z najwyższej jakości drewna, pomalowane na najmodniejsze w tym sezonie pastelowe kolory, które przyciągają wzrok i nie nudzą się dzieciom. Zabawki te są również całkowicie bezpieczne, ponieważ posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użytkowania przez dzieci. Wszystkie zabawki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i są bardzo starannie zapakowane.

Zabawki dla dzieci JaBaDaBaDo

Marka JaBaDaBaDo dzięki różnorodności kształtów, pobudzają wyobraźnię dziecka, ich kreatywność oraz przyczyniają się do nawiązywania nowych relacji społecznych z rówieśnikami. Zabawki tej marki uczą nowych umiejętności, takich jak: liczenie, kolory oraz kształty, a także zwiększają samodzielność dziecka.

Produkty marki JaBaDaBaDo świetnie sprawdzą się jako wyposażenie kącików zabaw w przedszkolach czy żłobkach, są również ponadczasową zabawką dla każdego malucha w domu.

Zabawki JaBaDaBaDo to oryginalne zabawki drewniane, a najwyższej jakości materiałów, które oferowane są w przystępnej cenie. Jeśli chcesz pobudzić kreatywność swojego dziecka i nauczyć go nowych umiejętności to powinieneś sięgnąć po produkty tego producenta, a z pewnością nie będziesz żałował swojego wyboru.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *