sevi

Sevi zabawki drewniane

Drewniane zabawki Sevi

Jeśli masz już powyżej uszu kolejnych plastikowych zabawek, które sukcesywnie zasypują pokój dziecięcy koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Sevi. Wszystkie zabawki wykonane są z drewna, a więc są w 100% ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Najstarsza marka drewnianych zabawek w Europie

Co ciekawe, to pierwszy producent w Europie który wprowadził na rynek drewniane zabawki. Firma powstała już w 1831 roku we Włoszech tworząc między innymi markę Sevi. A zatem włoska jakość, połączona z tradycją, wpleciona w nowoczesny styl to połączenie, które jest warte uwagi i z pewnością zachwyci Twojego malucha.

Jakie zabawki tu znajdziemy

Oferujemy szereg różnych rodzajów zabawek Sevi. Są to miedzy innymi sortery, którymi uwielbiają bawić się już roczne dzieci, drewniane kuchnie dla przyszłych pań domu (dla panów również jeśli mają takie zamiłowanie) wraz z różnymi akcesoriami typu zestawy sałatkowe i kanapkowe, drewniane klocki, układanki czy liczydła. Wszystkie zabawki mają przepiękne pastelowe kolory zachęcające do nauki i zabawy.

Drewniane znaczy lepsze?

Już dawno zwrócono uwagę na to, że drewniane zabawki zwyciężają nad plastikowymi gdyż wykonane są z bezpiecznego materiału, nie posiadają ostrych krawędzi jak to jest np. w przypadku plastikowych klocków, nie da się ich rozbić czy połamać, a co najważniejsze wzbudzają większą kreatywność u dziecka przez co chętniej i częściej je wybiera niż pozostałe.

Ich siła tkwi w prostocie, więc może to jest sposób by ćwiczyć koncentrację dziecka i wzbudzać w nim chęć do szukania nowych pomysłów do zabawy.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *