babysteps

BabySteps

BabySteps to rodzinna firma założona przez rodziców małego Antosia. Któż jak nie rodzice wiedza najlepiej czego oczekiwać po produktach dla dzieci.

Wszystkie produkty tej marki produkowane są w Białymstoku, a za misję firma stawia sobie produkowanie wysokiej jakości produktów, a także zadbanie, by wraz z nią szło w parze dbanie o zdrowie malucha.

Oferta BabySteps

W trosce o bezpieczną zabawę małych pociech firma oferuje wiele rodzajów mat edukacyjnych oraz kontrastowych, a także huśtawki. Wszystko to  w pięknych, stonowanych kolorach pozytywnie wpływających na dziecko.

Huśtawka Velvet Swing

Bez wątpliwości może być ona pierwszą huśtawką dla małego dziecka. Od dawna wiadomo, że bujanie uspokaja, wprowadza stan wyciszenia oraz fascynacji zmieniającym się punktem widzenia. Rodzice mogą w tym czasie spokojnie wypić popołudniowa kawę.

Maty edukacyjne

Doskonałe rozwiązanie na stworzenie małego placu zabaw dla dziecka. Dzięki akcesoriom, a także kolorom maty edukacyjne rozwijają dziecięce zmysły, a także szlifują zdolności motoryczne.

Po złożeniu zajmują niewielką ilość miejsca, co sprawia, że są łatwe w przechowywaniu, jak również bez problemu można zabrać je ze sobą w podróż, dzięki czemu ułatwiają organizację przestrzeni do zabawy w nowym miejscu.

Do wyboru firma daje nam różne rodzaje, wzory, takie jak jelonek, sarenka, lew, czy mata kontrastowa z dołączonymi książeczkami: jedną piszczącą, drugą szeleszczącą.

Marka BabySteps stworzona jest z pewnością dla maluchów z niebywałą dokładnością. Zadbała zarówno o wygląd, jak i wygodę, bezpieczeństwo i jakość. Dodatkowym atutem jest fakt, iż jest marką polską, a więc wybierając jej produkty wspieramy nasz rodzimy rynek.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *