bibs

Bibs smoczki

Masz dziecko, które ciężko uspokoić, które cały czas jest markotne i płacze, a do tego zastanawiasz się czy jest Ci potrzebny smoczek, który uspokoi i przyniesie ukojenie? Jeśli tak to zastanów się nad wyborem smoczków proponowanych przez duńskiego producenta firmę Bibs.

Bibs rodzaje smoczków

W swojej ofercie Bibs posiada:

– smoczek supreme, to specjalnie opracowany wentylowany smoczek uspokajający, który posiada interaktywną końcówkę, która ma za zadanie ukoić płacz maluszka,

– smoczek kauczukowy pakowany po 2 sztuki, są to smoczki o bardzo prostym i eleganckim wyglądzie, którego zadaniem jest uspokojenie dziecka, smoczki zostały wykonane z naturalnego kauczuku, dzięki czemu są naturalne i bezpieczne dla dzieci.

Bibs zalety smoczków

Do głównych zalet smoczków należy:
– ekologiczny materiał,

– trwałość,

– wysoka jakość,

– bezpieczeństwo,

– wytrzymałość,

– dostosowanie rozmiaru do wieku dziecka,

– różnorodność kolorów i kształtów

– posiadają interaktywna końcówkę,

– są odpowiednio wentylowane,

– są miękkie i elastyczne,

– wspierają odruch ssania dziecka,

– działają uspokajająco.

Bibs jak powstają smoczki?

Smoczki firmy Bibs powstają z naturalnego kauczuku, który jest pozyskiwany z drzewa Hevea. Końcówki smoczka przypominają kształt brodawki mamy dzięki czemu dziecko uczy się poprawnego ssania.

Końcówka smoczka jest nie tylko miękka i elastyczna, dlatego też końcówki smoczków mogą się nieco od siebie różnić. Należy pamiętać, że w produkcji smoczków nie używa się żadnych stabilizatorów chemicznych, a smoczki sa całkowicie naturalne.

Bbis cena smoczka

Cena smoczków firmy Bibs zaczyna się od 29,90 złotych za smoczek supreme, natomiast za zestaw smoczków kauczukowych trzeba dać około 40,00 złotych. Pamiętajmy, że ceny mogą różnić się w zależności od sklepu oraz od obowiązujących promocji na te artykuły.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *