janod

Janod

Janod to francuska firma, która od 1970 roku projektuje zabawki dla dzieci. Unikalne drewniane zabawki są synonimem innowacyjności, najwyższej jakości i francuskiego designu. Charakteryzują się bezkompromisowym podejściem pomiędzy tworzeniem, a każdą chwilą zabawy i nauki.

Zabawki marki Janod posiadają wymagane certyfikaty, takie jak EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH. Farby, którymi są pomalowane zabawki również posiadają wszelkie wymagane atesty. Rodzicom daje to pewność, że zabawki tej francuskiej firmy są bezpieczne oraz dobre jakościowo.

Drewniane zabawki Janod

Drewniane zabawki Janod powstały z dbałością o najmniejsze detale. Wykonane są z naturalnego drewna, przez co są trwałe i odporne na zniszczenia. Nie posiadają małych części, które mogą być połknięte oraz nie mają ostrych krawędzi. Dzięki temu, że są solidne mogą posłużyć wielu pokoleniom.

Drewniane zabawki Janod stymulują zmysły dziecka, pomagają w zdobywaniu nowych umiejętności oraz pobudzają dziecięcą kreatywność. Przez różnorodność produktów, każdy szkrab znajdzie coś dla siebie, co spełni jego dziecięce marzenia.

Zabawki Janod uczą przez zabawę

Projektanci marki Janod wiedzą, że dzieci łatwiej się uczą się przez zabawę. Dlatego tworzą unikalne zabawki, które właśnie spełniają to zadanie. Dla przykładu puzzle Janod to świetny trening pamięci i dopasowywania kształtów.

Natomiast klocki Janod rozbudzają w dziecku myślenie przestrzenne. Godne polecenia są też układanki magnetyczne, które przez zabawę uczą dzieci takich rzeczy jak anatomia człowieka lub alfabet. Wszystkie zabawki marki Janod uczą zręczności, koordynacji ruchowej i zdolności manualnych.

Obecnie w asortymencie marki Janod znajduje się aż 500 produktów. Są obecne w ponad 60 krajach na świecie, gdzie odnoszą wiele sukcesów zdobywając międzynarodowe nagrody. W ciągu ostatnich lat zdobyły 4 złote i 3 platynowe nagrody dla najlepszych zabawek.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *