Bebe-jou

Bebe-jou

Bebe-jou to znany mamom i najmłodszym milusińskim holenderski producent akcesoriów higienicznych.

Produkty tej firmy cieszą się dużym uznaniem wśród kupujących, dlatego też znajdują się w asortymencie naszego sklepu. Wszystkie akcesoria dla maluszków zostały  wyprodukowane z najwyższą starannością i w trosce o ich bezpieczeństwo, dlatego posiadają certyfikat OEKO-TEX.

Kompletując wyprawkę dla bobasa warto sięgnąć po chusteczki bambusowo-muślinowe, akcesoria do paznokci, szczoteczkę z grzebykiem, kosz na akcesoria i pojemnik na mokre chusteczki.

Chusteczki bambusowo-muślinowe Bebe-jou

Pastelowe chusteczki bambusowo-muślinowe w wymiarze 32x32cm to uroczy, a zarazem niezbędny element służący do pielęgnacji niemowlaka. Wykonane są w 70% z bambusa i w 30% z bawełny, dzięki czemu doskonale chłoną wodę. Dzięki nim nie straszna będzie brudna buzia niemowlaka i ulane mleko. Chusteczki są dostępne w pięknych pastelowych kolorach. W opakowaniu zbiorczym znajdują się 3 zdobione drobnymi nadrukami sztuki.

Akcesoria do paznokci Bebe-jou

Bardzo ważne w pielęgnacji niemowlaka jest przycinanie paznokci i dbanie, by nie miały ostrych krawędzi. Akcesoria do paznokci Bebe-jou czyli bezpieczne nożyczki, obcinaczka i pilniczek sprawią, że każdy maluszek uniknie zadrapań i ran. Zestaw zapakowany jest w poręczne etui wykonane w trzech pastelowych kolorach.

Szczoteczka z grzebykiem Bebe-jou

Delikatna główka niemowlaka wymaga odpowiedniej pielęgnacji.  Szczoteczka do czesania wykonana z miękkiego, naturalnego włosia, wymasuje główkę, co sprzyja lepszemu ukrwieniu i porostowi włosów. Grzebyk pomoże usunąć z włosków ciemieniuchę. Akcesoria dostępne w trzech kolorach.

Pojemnik na mokre chusteczki Bebe-jou 

Stylowe pojemniki na mokre chusteczki Bebe-jou  o wymiarach 24 x 14,4 x 7,5 cm sprawią, że mokre chusteczki nigdy nie wyschną, a wygodny system otwierania „click” zapewni możliwość błyskawicznego użycia w nagłych sytuacjach. Akcesoria dostępne w trzech kolorach.

Kosz na akcesoria Bebe-jou

Wszystkie niezbędne do pielęgnacji niemowlaka akcesoria można przechowywać w pojemnym, wykonanym ze skóry koszu na akcesoria pielęgnacyjne Ollie. Kosz zaoszczędzi mamie bałaganu i ciągłych poszukiwań nożyczek czy szczotki.  Pojemnik zdobią urocze nadruki, a jego wymiary to 27cm x 19cm x 12cm.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *