Little Dutch

Little Dutch

Little Dutch jest to holenderska marka specjalizująca się w zabawkach drewnianych. Różnorodność zabawek, ich kształty i kolory oraz dostosowanie ich do wieku dziecka sprawia, że Little Dutch to oryginalny pomysł na prezent oraz kreatywna zabawę dla każdego dziecka.

Oferta zabawek Little Dutch

Little Dutch posiada w swojej ofercie szeroki wybór zabawek drewnianych, wśród których znajdziemy:

– kostki aktywizujące,

– drewniane sortery,

– drewniane aparaty,

– piramidy,

– zwierzątka na sznurku,

– pociągi drewniane razem z torami,

– klucze drewniane,

– przebijanki,

– grzechotki,

– lalki,

– drewniane tęcze,

– drewniane samochodziki,

– zestaw majsterkowicza,

– kilku poziomy garaż,

– liczydła,

– klocki i puzzle,

– rowerki biegowe

– a także otulacze dla dzieci.

Little Dutch warto wybrać ze względu na trwałość i niepowtarzalny wygląd. Wszystkie zabawki zostały pomalowane na pastelowe bardzo dziecięce kolory, dzięki którym dzieci chętnie po nie sięgają i się nimi bawią. Little Dutch są przeznaczone dla wszystkich kategorii wiekowych dzieci, zarówno dla niemowlaków jak i tych trochę większych, które zaczynają naukę liczenia i zapamiętywania.

Zabawki i akcesoria dla dzieci i niemowląt Little Dutch

Little Dutch jest marka samą w sobie a dzięki zastosowaniu bezpiecznych i certyfikowanych materiałów i tkanin coraz częściej jest wybierana przez rodziców. Zabawki tej marki uczą i bawią, pozwalają na rozwój nowych umiejętności, zapamiętywania, rozwój motoryki oraz nawiązywanie nowych znajomości dzięki zabawie.

Wybierając markę Little Dutch masz pewność, że dajesz swojemu dziecku tylko najlepsze i naturalne zabawki drewniane, w pięknych i jasnych kolorach. W przypadku Little Dutch jakość idzie w parze z przystępną ceną.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *