B.box

B.box – innowacyjny bidon niekapek

Bestsellerowy, multikolorowy i innowacyjny bidon B.box z obciążoną słomką, który pozwoli dziecku na picie w każdej pozycji.

Jeśli szukasz dla swojego malucha najlepszych produktów to z pewnością jest nim B.box! Świetny design, przyciągające wzrok kolory, sprawią, że Twoje dziecko chętnie będzie sięgało po wodę!

Firma B.Box jako pierwsza wprowadziła na rynek nowatorską pozycję, która umożliwia maluszkom intuicyjne wypicie napoju przechylając go do góry nogami lub bokiem.

Dzięki temu używanie bidonu przypomina picie prosto z butelki czy też zwykłego kubka. Będzie niezastąpiony podczas każdego wyjścia, świetnie sprawdzi się w podróży, na spacerze, w przedszkolu, w domu.

Bidony dla dzieci B.box

Obciążona słomka, która porusza się wraz z płynem przy każdym pochyleniu, ułatwia opróżnienie bidonu do ostatniej kropelki. Zamknięcie wzmocnionej pokrywki jest bardzo szczelne, co sprawia, że B.box to w 100% niekapek i chroni przed wylewaniem i przeciekaniem. Dobrze wyprofilowane uchwyty ułatwiają trzymanie maluchom.

Bidon B.box dostępny jest w całej gamie pięknych i soczystych kolorów, a wykończenie jest matowe. Kubek jest łatwy w utrzymaniu i  szybko się czyści za pomocą odpowiedniej szczoteczki (zestaw wraz z zapasowymi słomkami do kupienia osobno). Produkt można myć w zmywarce i nie traci swoich właściwości.

Bidon B.box:

– odpowiedni jest od 6 miesiąca życia;

– ma pojemność 240 ml;

– wymiary wraz z pokrywką 14x11x7 cm;

– wykonany jest z polipropylenu (PP) i silikonu

– produkty B.box nie zawierają BPA, Ftalanów i PVC.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *