EZPZ

EZPZ

EZPZ jest amerykańska firmą, która w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne akcesoria do nauki samodzielnego jedzenia. Produkty marki EZPZ zostały wykonane ze spożywczego silikonu, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, a do tego jest hipoalergiczny.

EZPZ oferta akcesoriów dla niemowląt

W szerokiej ofercie marki EZPZ znajdziemy takie produkty jak:

– silikonowe talerzyki z podkładka 2w1, zarówno prostokątne jak i owalne,

– silikonowe miseczki z podkładką 2w1,

– silikonowe łyżeczki i nożyki,

– silikonowe kubeczki.

Wszystkie produkty proponowane przez EZPZ są produktami dopuszczonymi do użytkowania przez dzieci, dzięki sprawdzonym i potwierdzonym certyfikatom i atestom. Produkty wykonane są z miękkiego silikonu, w pastelowych kolorach po które dziecko bardzo chętnie sięga, wykształcając w sobie odpowiednie nawyki chwytania sztućców, picia z kubka, a co za tym idzie naukę samodzielności.

Miseczki i sztućce dla niemowląt EZPZ

Produkty marki EZPZ warto wybrać ze względu na brak takich substancji jak: BPA, PVC, ołowiu czy ftalanów. Wszystkie produkty są antybakteryjne i łatwe w czyszczeniu, może je również myć w zmywarce i nie odkształcają się.

Dodatkowym plusem jest również możliwość podgrzewania posiłków zarówno w mikrofalówce jak i piekarniku, ponieważ tworzywo dostosowane jest to wysokich temperatur.

Silikonowe akcesoria marki EZPZ zawsze wyglądają jak nowe, ponieważ technologia i materiał użyty do ich produkcji nie ulega korozji, jest odporny na zarysowania oraz przebarwienia.

Akcesoria EZPZ to bezpieczeństwo i wysoka jakość produktów, w przystępnych cenach. Marka EZPZ jest linia produktów dostosowana, do wieku dziecka.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *