gryzaki mombella

Gryzaki Mombella

Mombella jest marką stworzoną przez młodego ojca – Davida Guana. W czasie swojej pracy zawodowej w przedszkolu wpadł na pomysł stworzenia gryzaków dla dzieci, które będą zapewniały bezpieczeństwo podczas ich używania.

Co wyróżnia gryzaki Mombella?

Gryzaki Mombella zostały wyprodukowane z najwyższej jakości silikonu. Zaprojektowane tak, aby wyeliminować ryzyko zadławienia się. Konstrukcja gryzaków pozwala maluszkom na zabawę na wiele sposobów, pomagając przetrwać trudny i bolesny okres ząbkowania.

Różne rodzaje gryzaków Mombella

Mombella posiada w swojej ofercie gryzaki w żywych kolorach i uroczych kształtach, wszystko po to, aby zachęcić maluszka do zabawy i pobudzić kreatywność. Oprócz zwykłych gryzaków, możemy dostać również gryzaki uspokajające lub gryzaki z grzechotką.

Miękkie, trwałe i bezpieczne

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości silikonu, gryzaki Mombella są trwałe, odporne na wyginanie, miękkie i elastyczne. W pełni bezpieczne i przystosowane do potrzeb najmłodszych.

Gryzaki silikonowe Mombella są produkowane z zachowaniem najwyższych norm międzynarodowych. Zrezygnowano z BPA oraz ftalanów, w trosce o bezpieczeństwo dzieci.

Cechy gryzaków Mombella:

– gryzaki można myć w zmywarce oraz przechowywać w zamrażarce

– wykonane z wysokiej jakości silikonu

– są elastyczne i miękkie, dzięki czemu wpływają łagodząco na dziąsła maluszka

– uśmierzają ból podczas ząbkowania

– urocze kształty zabawek

– kształt i rozmiar dopasowany do potrzeb najmłodszych

– wysoka jakość w przystępnej cenie.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *