jellycat

Jellycat

Urocze zabawki dziecięce to prawdziwy must have. Warto zwracać jednak uwagę także na ich jakość i precyzyjne wykonanie oraz dobór odpowiednich zabawek względem wieku dziecka. Na pewno ciekawych modeli szukać można na stronie Tamaja, który recenzuje produkty marki Jellycat.

Jakie produkty w swojej ofercie zawiera marka Jellycat?

Wybór jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie! Między innymi w ofercie są urocze króliczki, flamingi, jednorożce, czy pawie. Wszystkie bardzo kolorowe i przyciągające wzrok. Dodatkowo są to zabawki posiadające wszelkie certyfikaty.

Dlaczego warto zdecydować się akurat na produkty Jellycat?

Głównie dlatego, iż są one bardzo oryginalne. Z jednej strony typowo, jako maskotki dla najmłodszych, ale z drugiej są bardzo eleganckie, dzięki czemu doskonale sprawdzą się także w roli ozdoby pokojowej. Łączenia kolorów, jak i dodatki, które posiadają pluszaki, zasługują na szczególne uznanie.

Dla jakiego przedziału wiekowego dedykowane są te zabawki?

Najbardziej popularny model, czyli króliczek jest jak najbardziej odpowiedni dla dzieci od pierwszych chwil życia. Niektóre modele zalecane są jednak dzieciom po ukończeniu pierwszego roku życia.

Amuse, maskotka tęcza. Czym się wyróżnia?

Dzięki swojemu unikatowemu kształtowi oraz miękkości nie tylko sprawdzi się jako klasyczna przytulanka, ale także w formie poduszki, którą spokojnie można ułożyć pod główką dziecka, aby zapewnić mu całkowity komfort.

Gdzie szukać produktów Jellycat?

Wszelkie pluszaki oferowane przez tę angielską firmę znaleźć można w sklepie internetowym Tamaja.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *