Little Leaf

Little Leaf

Little Leaf jest producentem akcesoriów dla noworodków i małych dzieci. Jeśli chcesz mieć oryginalne produkty dostosowane dla Twojego dziecka a przy tym całkowicie bezpieczne powinieneś sięgnąć po produkty marki Little Leaf. Produkty Little Leaf to świetny pomysł na prezent, który na pewno się sprawdzi, a przy okazji będzie oryginalny.

Little Leaf oferta

Little Leaf w swojej ofercie produktowej posiada takie akcesoria jak:

– zawieszki do smoczka,

– gryzaki.

Little Leaf – zawieszki do smoczka, są produktem wykonanym z bezpiecznego silikonu spożywczego z dodatkiem elementów drewnianych. Wszystko wykonane z najwyższą starannością, w ciekawych wzorach i kolorach. Dzięki zawieszkom do smoczka, znika problem zgubienia smoczka, a także jego ewentualnego upadku na ziemię.

Little Leaf – gryzaki, to produkt wykonany z tych samych materiałów co zawieszki do smoczków, przeznaczone dla dzieci i całkowicie bezpieczne.

Produkty marki Little Leaf nie zawierają żadnych substancji szkodliwych, takich jak: BPA, ftalanów, PCV, lateksu i ołowiu. Akcesoria te sprawdzą się w trakcie zabawy nimi, ale również jako zabawka manipulacyjna i rozwijająca koordynację ruchową i wzrokową.

Dodatki Little Leaf warto wybrać, również ze względu na łatwość utrzymania ich w czystości, piękne i ciekawe, przyciągające wzrok kolory, a także delikatne materiały, którymi dziecko nie zrobi sobie krzywdy.

Akcesoria dla niemowląt Little Leaf

Produktów Little Leaf nie należy myć w zmywarkach czy sterylizatorach, a także nie potrzeba używać środków czyszczących. Do ich czyszczenia wystarczy wilgna szmatka z odrobiną mydła.

Marka Little Leaf to wysoka jakość produktów, posiadających certyfikaty i odpowiednie atesty, a co za tym idzie akcesoria są bezpieczne dla naszych pociech.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *