minikoikoi

MINIKOIKOI

Z miłości do maluszków

Seria produktów MINIKOIKOI powstała przede wszystkim z miłości do maluchów. Dzięki tym akcesoriom Twoje dziecko rozwinie umiejętności motoryczne, a Ty na ten rozwój będziesz mógł patrzeć ze spokojem!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Akcesoria dla maluchów z serii MINIKOIKOI zostały wykonane z silikonu spożywczego, dzięki czemu są w 100% bezpieczne dla Twojej pociechy. Zastosowany silikon sprawia, że łyżeczka czy miseczka utrzymają swój kolor na długi czas i nawet po wielokrotnym myciu będą zachwycały pięknymi, pastelowymi barwami.

Pierwsza zastawa

MINIKOIKOI to przede wszystkim bezpieczne, bo wykonane z silikonu spożywczego, miseczki oraz łyżeczki. Różnorodność barw pozwala na dobranie pięknie prezentującego się zestawu, chociażby na prezent dla malucha.

Każda miseczka wyposażona jest w przyssawkę, pozwalającą na jej odpowiednią stabilizację, a także pokrywkę, aby niedokończony posiłek mógł zostać odłożony na później.

Różnorodność akcesoriów

Seria MINIKOIKOI to nie tylko naczynia i sztućce zaprojektowane do nauki samodzielnego jedzenia, ale również silikonowe gryzaki. Każdy rodzic wie, że zaopatrzenie się w bezpieczne gryzaki jest bardzo ważne, szczególnie w okresie ząbkowania.

Te z serii MINIKOIKOI występują w dwóch rodzajach – gładkie oraz z wypustkami. Zastosowane wypustki przynoszą jeszcze większe uczucie ulgi spuchniętym dziąsłom, a co za tym idzie – maluch jest spokojniejszy.

Ergonomia jest ważna

Zarówno łyżeczki, jak i gryzaki MINIKOIKOI zostały zaprojektowane tak, aby pomóc rozwijać maluszkom te najważniejsze w ich pierwszych miesiącach zdolności – zdolności motoryczne. Dlatego każde dziecko z łatwością poradzi sobie z pochwyceniem i utrzymaniem sztućców czy gryzaków, wzbudzając tym samym zachwyt rodziców!


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *