Jest to nowoczesna marka tworząca innowacyjne technologie związane z termo-butelkami. Promowane niekapki posiadają wiele niezwykłych funkcji, których nie odnajdzie się w innych tego typu produktach. Uwielbiany produkt przez dzieci. Dzięki tym produktom twoje dziecko będzie wyróżniać się na tle innych.

Wykonanie i Przeznaczenie

Przede wszystkim niezwykłość produktu tkwi w jego składzie. Mianowicie butelki powstały ze stali nierdzewnej której towarzyszy medyczny silikon. Wszystkie te składniki są w stu procentach antybakteryjne. Butelki przeznaczone są dla dzieci, powyżej szóstego miesiąca życia. Całkowita pojemność niekapków wynosi 260 ml.

Użytkowanie

Dodatkowym atutem butelek jest to, że bez przeszkód można je myć w zmywarce. Co ułatwia ich użytkowanie. Ponadto ich wykonanie sprawi, że będą służyć przez wiele lat w związku z czym nie ma obawy, że ulegną szybkiemu zniszczeniu. Są solidne. Dodatkową zaletą butelki jest czas utrzymywania ciepła, gdyż wynosi on nawet 6 godzin.

Solidność produktu

Początkowo cena produktu wydaje się wysoka, jednakże poznając skład a także analizując czas użytkowania produktu można dojść do wniosku, że jest to produkt bardzo opłacalny.

Przyjmując wszystkie atuty produktu dochodzimy do wniosku, że jest on wart wszystkich pieniędzy.  Jest to wyjątkowy produkt, który idealnie nadaje się na prezent.

Kolorystyka

Butelki wykonane są w wielu przyciągających oko kolorach. Przede wszystkim dedykowanych dla dzieci. Butelki dostępne są w jednej barwie bądź w wielu kolorach.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *