Rosa&Bo

Rosa&Bo

Co wyróżnia markę Rosa&Bo

Rosa&Bo to marka założona przez młodą mamę w Wielkiej Brytanii. Firma skupia się nad szukaniem rozwiązań dla młodych rodziców i opiekunów dzieci, aby ułatwić im codzienne zmagania się z dzieckiem oraz sprawić, aby maluch rozwijał się prawidłowo i komfortowo.

Akcesoria wykonane są z bezpiecznych materiałów i przeznaczone dla najmniejszych maluchów, poniżej 3 lat.

Pachnące gryzaki Rosa&Bo

Niezwykle urocze, pachnące gryzaki to jeden z korowym produktów tej marki. Mają one działanie łagodzące dla bolesnych i wrażliwych dziąseł najmniejszych dzieci. Nie jest to dla maluchów łatwy okres.

Przeżywają to bardzo mocno również rodzice, którzy szukają sposobu na ukojenie dziecka i na ulżenie mu w bólu. Dodatkowym atutem jest miły zapach, bezpieczny dla dziecka. W smaku są też przyjemne, nie mają zwykłego, gumowego posmaku.

Praktyczne wskazówki dotyczące używania gryzaków

Gryzaki są bardzo skuteczne w swoim działaniu, ale można je jeszcze efektywniej stosować. Jest możliwość chłodzenia w lodówce, co daje jeszcze lepsze efekty łagodzące.

Maluch z pewnością odczuje ulgę jak dotknie zimną zabawką spuchniętego dziąsła. Zrobione są z delikatnego sylikonu, który ma przyjemny smak co dodatkowo sprawi, że kubki smakowe dziecka będą pobudzone.

Klipsy Rosa&Co

Klipsy do wózka wyprodukowane przez Rosa&Bo są uniwersalnym akcesorium, które ułatwia podróże z dzieckiem. Można dzięki nim zaczepić pieluszkę lub kocyk do wózka, aby pod wpływem wiatru nie uciekały. Zaleca się również je stosować do zawieszania zabawek, aby umilić podróż maluchowi.

Rosa&Co przyjazne dla rodzica i dziecka

Marka zdecydowanie jest warta polecenia, bo spełnia oczekiwania dzieci i rodziców, a także rozwiązuje ich codzienne problemy.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *