snap the moment

Snap the moment

W ostatnich latach w społeczeństwie pojawiła się idea chwytania i upamiętnienia ważnych chwil w życiu dziecka. Rodzice chcą uwiecznić jak najwięcej z rozwoju swojego maleństwa. Wielki rozkwit przeżywają firmy fotograficzne, oferujące sesje ciążowe oraz noworodkowe. Każda mama chce się pochwalić wyjątkowym zdjęciem wykonanym w szczególnym miejscu.

Pstryk!… I zdjęcie zrobione.

Ostatnimi czasy w sieci bardzo często możemy trafić na zdjęcia uśmiechniętych kobiet z brzuszkiem lub świeżo upieczonych rodziców ze swoją pociechą.

Równie często bohaterem fotografii jest sam bobas w różnych miejscach, a im ciekawszych, tym zachwyt oglądających sesję jest większy. Każda mama tuż po porodzie szuka fotografa, który zrobiłby jej dziecku kilka zdjęć. I to jak najprędzej!

Bo przecież dziecko tak szybko rośnie… A tak naprawdę, to wystarczy tylko dobry aparat i kilka ciekawych pomysłów.

Snap the moment

Naprzeciw oczekiwaniom rodziców wychodzi Tamaja, gdzie znajdziemy kilka ciekawych akcesoriów, z którymi możemy zrobić swojemu maleństwu ciekawą sesję noworodkową. Nie musimy już wzywać na pomoc fotografa. Wystarczy poczytać recenzji na Tamaja.pl i już sami możemy zabawić się pstrykając zdjęcia brzdącowi. A ile przy tym frajdy! Tych wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnym gronie nic nam nie zastąpi.

Akcesoria do zdjęć

Wśród dostępnych modeli możemy wymienić wyjątkowe kocyki w trzech kolorach: szarym, różowym i niebieskim. Nie są one takie zwykłe, jakby mogło się wydawać.

Mieszczą się na nich cyfry od 1 do 12 i napisy: dzień, tydzień, miesiąc, rok. W zależności od wieku naszego dziecka możemy zdecydować się na odpowiednią kombinację.

A bobas na tym kocyku wygląda naprawdę uroczo! Możemy również kupić poduszeczkę, która stanowi idealne dopełnienie zestawu. Może to być zarówno jednorożec, autobus, jak i chmurka. Każda z nich będzie wyglądała wspaniale.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *