Drewniane klocki

Firma Tegu jest producentem klocków magnetycznych, które stworzone są dla najmłodszych. Produkt wykonany z drewna powstał w Stanach Zjednoczonych. Produkty firmy Tegu dedykowane są najmłodszym. W produkcji użyto nietoksycznych farb, których technologia opiera się na składzie wody.

Magnes ukryty jest w klockach w sposób bezpieczny przed dziećmi. Jest on silny, co powoduje, że zestawy klocków nie rozpadają się podczas zabawy.

Skład zestawu

Każdy zestaw składa się z określonej liczby klocków. Możliwe łączenie każdych z każdym daje nieograniczone możliwości budowy. Ponadto, klocki są kompatybilne z innymi zestawami, można je łączyć. Każdy zestaw wyposażony jest również w instrukcję w której opisane są przykłady konstrukcji, tak więc zabawa może odbywać się według wytycznych bądź według wyobraźni dziecka.

Zabawa

Możliwość połączeń, tworzenia jest praktycznie nieograniczona w związku z czym klocki zapewniają wiele godzin dobrej zabawy. Wpływają na rozwój umiejętności manualnych a także wyobraźnie dziecka. Wspólna zabawa z pociechą już nigdy nie będzie nudna.

Doskonały prezent

Każdy zestaw zapakowany jest w oryginalne pudełko. Są to atrakcyjne kartoniki, które doskonale sprawdzą się w formie prezentu. Gama proponowanych kolorów najczęściej odpowiada zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Jest to prezent, który będzie służył przez długie lata. Inspiruje nie tylko najmłodszych, starsze osoby równie chętnie odblokują swój umysł i dadzą się porwać zabawie.

Klocki marki Tego polecane są dla najmłodszych. Każdy, kto zakupi ten produkt zapewni swojemu dziecku niezwykłą zabawę.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *