tiamo

Tiamo akcesoria dla niemowląt

Chciałbyś, żeby Twoje nowonarodzone dziecko miało wszystko to, co najlepsze? Na pewno… Od dnia narodzin troszczysz się o niego najlepiej jak możesz, otaczasz go pięknymi przedmiotami.

Dbasz, by niczego mu nie brakowało. Przecież kochasz ten mały cud! Właśnie z miłości do takiego brzdąca powstała wyjątkowa kolekcja Tiamo.

Tamaja – akcesoria dla niemowląt

Portal Tamaja to wspaniałe rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców oraz tych, którzy dopiero w niedługim czasie nimi zostaną. Tu, możemy skompletować wyjątkową wyprawkę dla niemowlaka i mieć pewność, że będzie ona niepowtarzalna i najwyższej jakości. Artykuły oferowane przez firmę są naprawdę urocze. Nie oprze im się żaden malec ani jego mamusia.

Tiamo

Z zachwytu nad rozkosznym bobasem powstała bajeczna kolekcja Tiamo, oferująca rozmaite produkty dla dzieci. Wśród proponowanych przedmiotów możemy znaleźć szereg maskotek najróżniejszych kształtów i pełniących odmienne funkcje.

Są przytulanki, np.: Dreamy Deer czy Lou Lou – wzbogacone o metki stymulujące rozwój niemowlaka. Model Lou Lou występuje też w innych wersjach, jako grzechotka oraz wolnostojąca maskotka. Jego wizerunek znajduje się również na kostce sensorycznej, a także w książeczce aktywizującej.

Łosie, myszki i króliczki

Obok wyżej wymienionych akcesoriów kolekcja Tiamo proponuje również inne artykuły. Należą do nich grzechotki i pozytywki z postacią uroczego króliczka czy łosia oraz myszka baletnica. Możemy się także zdecydować na piękną pozytywkę w kształcie gwiazdki, która po pociągnięciu za kółeczko wygrywa delikatną, kojącą melodię. Wybór jest naprawdę duży.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *