ZumiZou

ZumiZou

Produkty marki ZumiZou są absolutnym hitem ostatnich miesięcy. Producent kompletów pościeli zachwyca jakością wykonywanych produktów. Idealna pościel dla niemowlaków już od pierwszych chwil ich życia.

Rozmiar pościeli ZumiZou

Zakupując produkty marki ZumiZou, można skorzystać z wyboru rozmiaru pościeli i dostosować ją do kołyski bądź łóżeczka. Występują one w określonych skalach: S, M.

Rozmiar S to wymiary: kołderka – 50x75cm, podusia – średnica 32cm. Rozmiar M:  kołderka – 70x100cm, podusia – średnica 36cm

Zestaw pościeli ZumiZou

Produkt sprzedawany jest w zestawie. Zestaw tworzą podusia oraz kołderka. Całość produkowana jest z wysokiej jakości produktów. Głównym składnikiem jest bawełna. Podusia wykonana jest w sposób zapewniający dziecku komfort spania.

Przede wszystkim na większości powierzchni jest płaska, co wskazane jest dla najmłodszych. Boki znajdują się nieco wyżej, zabezpieczając przed zsunięciem się głowy z miejsca spania.

Wypełnienie kołderki oraz podusi tworzy włóknina silikonowa. Jest to produkt wysoko certyfikowany, bezpieczny dla alergików. Kołderka jest funkcjonalna przez cały rok, gdyż posiada funkcję termoregulacyjną.

Kolory ZumiZou

Produkty tworzone są w różnorakich wzorach i barwach. Wzory drukowane są w sposób cyfrowy. Charakteryzują się bogatym zdobnictwem, które wykonane jest obustronnie. Istotną informacją jest to, że produkt może być pracy, dostosowanie się do zasad prania sprawi, że nie straci on na wartości.

Ponadto produkt może być poddawany prasowaniu. Wszystkie te czynności wpływają na jego walory estetyczne.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *