memi

Kocyki Memi

Kocyki dla niemowląt

Kocyki Memi powstały z przędzy bambusowej oraz bawełny. To zapewnia im przede wszystkim doskonałą termoregulację, a co za tym idzie – Twój maluszek zawsze będzie miał optymalną temperaturę.

Dobrodziejstwo bambusa

Produkty wykonane z przędzy bambusowej, takie jak kocyki Memi, są bardzo miękkie w dotyku. Ich niezwykła delikatność pozwala na kontakt ze skórą niemowlaka bez strachu o jej podrażnienia.

Rodzimy rynek

Podarowanie kocyka Memi oczekującej mamie jest idealnym pomysłem dla rodzica, który chce zadbać o życie swojego malucha zgodnie z naturą. Marka Memi powstaje od początku do końca w Polsce, a to oznacza, że dzięki zakupie kocyka wspierasz rodzimy rynek.

Już od pierwszych dni

Kocyki Memi posiadają certyfikat OEKO-TEX standard 100 w klasie I. Oznacza to, że są w 100% bezpieczne dla dzieci. Maluch już od pierwszego dnia może spokojnie spać pod kocykiem bez obaw rodziców. Kto wie, może właśnie ten kocyk będzie jego ulubionym już na całe życie?

Różnorodność to podstawa

W swojej ofercie mamy kocyki Memi w wielu wariantach kolorystycznych – od neutralnych kolorów takich jak ecru czy jasnoszary do tradycyjnie przypisanych do płci, czyli niebieskich lub różowych.

To pozwoli dobrać właściwy kolor chociażby do wystroju pokoiku dziecięcego, co wpłynie z kolei na harmonię i dobre samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu.

Gwarancja jakości

W związku z tym, że kocyki Memi zostały wykonane z przędzy bambusowej i bawełny, są niezwykle higieniczne, ale – co najważniejsze – trwałe. To sprawia, że idealnie nadają się dla maluszków, przy których częste pranie to coś zwyczajnego.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *