matchstick monkey

Matchstick Monkey

Czym są Gryzaki Matchstick Monkey?

Gryzaki Matchstick Monkey to idealne rozwiązanie dla zachowania higieny jamy ustnej każdego malucha. Te najwyższej jakości produkty doskonale łączą w sobie funkcjonalność i unikalny design.

Co wyróżnia gryzaki Matchstick Monkey?

Przede wszystkim doskonała jakość, wielofunkcyjność i piękny, kolorowy design. Produkty marki Matchstick Monkey to wielofunkcyjne rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom produkty najwyższej jakości. Wesołe kolory, ciekawe kształty i przyjemna w dotyku faktura materiału zapewnią każdemu niemowlakowi przyjemność użytkowania i optymalny rozwój.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie gryzaki Matchstick Monkey wykonane są z silikonu, dlatego nie zawierają żadnych szkodliwych substancji zawartych w plastiku. Materiał, z którego wykonano produkty, cechuje się biokompatybilnością, która wpływa na jego hipoalergiczne właściwości. Dzięki temu gryzaki są bezpieczne dla najmłodszych.

Doskonała skuteczność

Gryzaki Matchstick Monkey wyróżniają się odpowiednio dostosowanym kształtem, który podczas ząbkowania zwiększa ukrwienie dziąseł, dzięki czemu łagodzi ból i podrażnienia.

Forma gryzaków dentystycznych obfituje w wiele dostępnych krzywizn i twardości, co znacząco wpływa na ich funkcjonalność.

Dodatkowe zalety Gryzaków Matchstick Monkey

  • możliwość mycia w zmywarce
  • możliwość zamocowania do łóżeczka
  • dostępność w wielu wariantach kolorystycznych
  • stymulacja wyobraźni
  • hipoalergiczność
  • wspomaganie prawidłowego rozwoju szczęki oraz zębów trzonowych

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *