Meiya&Alvin

Meiya&Alvin

Meiya&Alvin to producent najwyższej klasy zabawek sensorycznych oraz mebli dla niemowląt i małych dzieci. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego wzornictwa i najwyższej klasy materiałów i barwników spożywczych, które zapewniają małym użytkownikom odpowiedni rozwój całe mnóstwo zabawy.

Tylko sprawdzone materiały

Wszystkie zabawki marki Meiya&Alvin wykonane są z ekologicznych, hipoalergicznych materiałów pochodzenia naturalnego. W przytulankach i gryzakach znajdziemy bawełnę, tkaniny organiczne oraz kauczuk wyprodukowany z drzewa Hevea Aubl i malowany farbami roślinnymi.

Naturalne barwniki

Barwniki używane w produkcji zabawek od Meiya&Alvin są pochodzenia spożywczego i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia naszych dzieci.

Zarówno słodkie i miękkie przytulanki, jak i gryzaki od firmy Meiya&Alvin są lekkie i doskonale nadają się dla niemowląt. Przytulanki dotrzymają naszemu dziecku towarzystwa, a gryzaki poprawią ukrwienie dziąseł i ukoją ból towarzyszący ząbkowaniu.

Rozwój sensoryczny 

Wszystkie zabawki od Meiya&Alvin zostały zaprojektowane i wykonane tak, żeby zapewnić maluchom, jak najszerszy rozwój. Gryzak dźwiękowy wyposażony jest w miękką grzechotkę, która ma rozwijać zmysł słuchu dziecka od pierwszych dni życia.

Łatwe w pielęgnacji

Gryzaki od firmy Meiya&Alvin można myć za pomocą ciepłej wody z mydłem. Farbki, które zostały użyte w produkcji mogą z czasem lekko zmienić barwę. Jest to zupełnie naturalny proces.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *