pink no more

Pink no more

Czym jest marka Pink no more?

Producent marki Pink no more oferuje akcesoria tekstylne dla niemowląt wykonane z materiałów wysokiej jakości będące w 100% bezpieczne dla dziecka. Materiały do poszczególnych wyrobów są wybierane z niezwykłą starannością by zagwarantować najwyższy komfort dziecku, a także mamie.

Czy mają coś różowego?

Na swojej stronie internetowej producent podkreśla, że nazwa marki nie oznacza, że całkowicie zrezygnowali oni z produkcji różowych wyrobów, a jedynie stosują ten kolor z umiarem w stonowanej wersji pastelowego lub pudrowego różu, gdyż jak twierdzą intensywny róż jest przesłodzony.

A zatem w ich ofercie nie znajdą Państwo mocnych odcieni różu dla małych księżniczek, a jedynie jego mniej nasyconą wersję.

Co w takim razie oferują?

Marka Pink no more ma w swojej ofercie wiele produktów tekstylnych. Są to przede wszystkim  pieluszki i otulacze wykonane z muślinu, który sprawdza się doskonale podczas upałów, poduszki dla matek karmiących, welurowe poduszki, kocyki oraz gryzaki.

Kto za tym stoi?

Marka została stworzone przez klub kreatywnych mam, które same projektują wzory tak by podobały się i dorosłym i dzieciom. Ich produkty sprawdzają się zarówno na co dzień jak również w podróży. Dedykowane są dla najmłodszych będąc doskonałym wyborem na wyprawkę lub na prezent.

O czym warto pamiętać?

Główną cechą akcesoriów Pink no more jest ich uniwersalność. Jeden produkt ma za zadanie spełnić kilka funkcji, dzięki czemu oszczędzamy miejsce (w torbie), czas (na zakupach) oraz pieniądze (w portfelu). Warto samemu przekonać się o wysokiej jakości tkanin i akcesoriów.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *