Poofi

Poofi prześcieradła dla niemowlaka

Kompletując wyprawkę dla niemowlaka zależy nam, żeby wszystkie wybrane przez nas artykuły były najwyższej jakości. Sprawdzamy w sieci opinie na ich temat, pytamy rodziców bogatszych stażem i doświadczeniem, krótko mówiąc chcemy poznać wszelkie za i przeciw danego produktu. A jakie powinno być prześcieradło dla naszego dziecka?

Poofi – co to i dla kogo?

Poofi to jeden z artykułów znajdujących się w asortymencie portalu do recenzji produktów dla dzieci Tamaja. Jednak, w dalszym ciągu niewiele wiemy na temat wspomnianego przedmiotu.

Otóż, poofi to nic innego jak prześcieradło dla maluszka. Jeżeli właśnie szukamy tego elementu wyposażenia dziecięcej wyprawki, to warto zaglądnąć na stronę internetową tej firmy.

Obok wielu innych interesujących akcesoriów dla dzieci i rodziców, znajdziemy tam prześcieradło dla brzdąca zarówno do łóżeczka, jak i do wózka.

Na czym polega wyjątkowość poofi?

Najważniejszą cechą poofi jest jego wysoka jakość. Prześcieradło posiada certyfikat Oeko Tex Standard  w klasie 1 oraz co równie istotne, zostało wyprodukowane w Polsce.

Wykonane jest z miękkiego materiału, który dzięki swej elastyczności idealnie dopasowuje się do materacyka. Jest miłe i przyjemne w dotyku, co jest szczególnie ważne w czasie pierwszych dni maluszka, kiedy jego skóra jest tak delikatna i podatna na otarcia.

Rodzaje prześcieradeł

W ofercie mamy trzy kolory prześcieradeł do łóżeczka: biały, szary i śmietanka, pasujące do łóżeczka o standardowych wymiarach 60×120 cm. W sklepie znajdziemy także okrycie na materac do gondoli o wymiarach 75×35 cm.

W zestawie znajdują się dwa takie prześcieradła: białe i szare. Prześcieradło to sprawdza się w większości modeli gondoli dostępnych na rynku. Pasuje również do koszów Mojżesza.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *