rabbitfriends

Rabbit&Friends

Kupowanie wyprawki dla niemowlaka jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy dla naszego nowonarodzonego dziecka w jednym miejscu. Tamaja to portal z recenzjami z artykułów dla dzieci i ich świeżo upieczonych rodziców. Tamaja to portal dla Ciebie!

Wyprawka dla noworodka

Do niedawna zakupy związane z przyjściem na świat nowego członka rodziny nie były takie proste. Trzeba było poświęcić na nie mnóstwo czasu i energii, żeby osobiście odwiedzić każdy sklep z artykułami dla niemowląt i wybrać w nim najpotrzebniejsze rzeczy z dostępnego asortymentu.

Dziś, w dobie cyfryzacji, to chwila spędzona przed komputerem i kilka kliknięć, za pomocą których najpierw kompletujemy wyprawkę, a następnie finalizujemy płatność. Klik! I już po wszystkim.

Dziecięce akcesoria

Na Tamaja.pl znajdziemy mnóstwo przedmiotów niezbędnych dla maluszka, począwszy od artykułów do pielęgnacji a skończywszy na zabawkach. Wśród wielu interesujących rzeczy, warto zwrócić uwagę na lampkę do pokoju dziecięcego.

Nie jest to zbyt oczywisty produkt, ale jeśli zależy nam na uzyskaniu nastrojowego światła, takiego które nie podrażniałoby wzroku maluszka, to warto się w niego zaopatrzyć. Kiedyś zarzucało się pieluchę na zwykłą lampę, dziś takie działania są zupełnie zbyteczne.

Rabbit&Friends

Na stronie internetowej portalu możemy znaleźć wyjątkowe lampki z kolekcji Rabbit&Friends. Wśród dostępnych modeli są: lampka w kształcie misia, mała i duża, dostępną\a w kolorze białym, różowym i niebieskim.

Duży Miś występuje również w wersji dodatkowo wzbogaconej o pilota. Obok wcześniej wymienionych, znajdziemy tu też lampkę z pozytywką Kurczaczek (biała i różowa) oraz lampkę Królik (szczęśliwy lub słodziak).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *