sleepee

Sleepee chusty otulacze

Chusta, otulacz bambusowy marki Sleepee to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. Nie tylko zachwycają wyglądem, posiadają również wiele funkcji, które sprawiają, że chusty stają się uwielbiane przez ich użytkowników.

Przede wszystkim są one wielofunkcyjne co sprawia, że można z nich korzystać zamiast otulacza bądź chusty. Proporcjonalne połączenie bambusa z bawełną sprawia, że są one delikatne i przyjemne w dotyku. Chusto otulacz idealnie sprawdzi się w roli pierwszego okrycia, otulacza bądź po prostu przytulanki.

Wygląd chusty Sleepee

Chusto otulacz to nie tylko ostatni hit sezonu. To również nowoczesność i design. Bambus jest jednym z popularniejszych materiałów aktualnie używanych do tworzenia dziecięcych akcesoriów.

Wymiary chusty Sleepee

Chusty są w kształcie kwadratu, posiadają wymiary 120×120. Można ich używać jako pierwszego przykrycia. Chusty znajdują również zastosowanie podczas spacerów po dworze. Dzięki wykonaniu są odpowiednie na każdą porę roku.

Barwny wybór chust Sleepee

Producent daje możliwość wyboru. Bogaty wachlarz kolorów sprawi,  że nawet najbardziej wymagalny klient znajdzie coś dla siebie. Chusto otulacze są wielobarwne, na ich powierzchni znajdują się liczne motywy.

Design chusty Sleepee

Ten wybór sprawi, że wózek bądź łóżeczko zyskają niestandardowy wygląd. Nabiorą klasy i lekkości. Miękkość materiału zapewni otulonemu dziecku wiele przyjemności. Produkt stworzony jest z myślą o najmłodszych.

Wykonanie oraz jakość spełnia wszystkie normy kontrolne, oferując wysoką jakość za niską cenę.  Produkty są antyalergiczne, antygrzybiczne a także antybakteryjne.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *