Whisbear

Whisbear

Miś z wieloma funkcjami

Miś jest tylko powloką do innowacyjnej technologii. Kształt dostosowany jest dla dziecka. Elementy ułatwiają starszakom chwytanie zabawki. Ponadto zamontowane w łapkach magnesy pozwalają na różne możliwości zawieszenia misia choćby na szczebelkach łóżeczka. Celem szumisia jest uspokojenie dziecka a także zapewnienie mu spokojnego snu.

Whisbear

Jest to miś, który już wkrótce zostanie najlepszym przyjacielem twojego dziecka a także towarzyszem jego snu. Zadaniem szumisia jest emisja szumu przypominającego odgłosy wód płodowych. Według wielu naukowych badań owy szum uspokaja dzieci a także ułatwia im uśnięcie.

Cry sensor

Misie wyposażone są w funkcję czuwania. Polega ona na tym, że po 40 minutach szumienia wyciszają się i pozostają w gotowości. W momencie płaczu dziecka misie samodzielnie powracają do szumienia.

Leniwiec

Jest to udoskonalona wersja Misia. Zakupując ten produkt tak naprawdę to jakbyśmy kupowali trzy produkty równocześnie. Wszystko za sprawą funkcji, które wyróżniają Leniwca na tle innych Whisbearów. Wyposażony jest jak podstawowa wersja w szumiącą funkcję, pomagającą w zaśnięciu a także uspokojeniu dziecka.

Wyróżnia się dalszymi funkcjami, przede wszystkim udoskonalony został w monitor oddechu a także w asystenta rodzica. Monitor czuwa nad bezpieczeństwem dziecka podczas snu.

Przygotowane z precyzją

Każdy z produktów szyty jest ręcznie, w związku z czym mogą się one nieznacznie różnić małymi elementami. Produkty tworzone są z pasją, w realizację tego projektu wkładamy całe serce, tworząc to co najlepsze dla najmłodszych. Wszystkie urządzenia posiadają regulację głośności.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *