babymel

Babymel

Babymel to angielska firma, która swoją siedzibę ma w Londynie, tam też powstają unikalne i jedyne w swoim rodzaju torby i plecaki do wózka. Torby i plecaki do wózka to przydatny i niezastąpiony dodatek dla każdej mamy.

Marka Babymel specjalizuje się w tworzeniu praktycznych, modnych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie przechowywania rzeczy maluszka, które są niezastąpione np. w trakcie spaceru lub odwiedzin u krewnych czy też znajomych.

Produkty marki Babymel charakteryzują się:

– lekkością,

– funkcjonalnością,

– wytrzymałością,

– solidnym wykonaniem,

– wykonaniem z ekologicznych materiałów,

– pojemnością,

– estetycznym wykonaniem,

– niezawodne mocowanie,

– łatwością w utrzymaniu czystości,

– modnym i nowoczesnym wyglądem.

Wszystkie te cechy zarówno toreb jak i plecaków marki Babymel sprawiają, że coraz więcej osób głównie mam po nie sięga i jest naprawdę zadowolona ze swojego wyboru.

Wszystkie torby i plecaki marki Babymel charakteryzują się unikanym wzorem oraz kolorem, delikatnością materiału oraz odpornością na wszelkiego rodzaju zarysowania.

Torby i plecaki do wózka Babymel

Torba/plecak do wózka Babymel został wykonany z wegańskiej skóry, która jest dodatkowo wodoodporna. Produkt ten posiada zamykanie na suwak oraz dodatkową przegródkę zamykaną na magnes.

W środku ma bardzo dużo miejsca na najpotrzebniejsze rzeczy dla maluszka. Dodatkowo w zestawie znaleźć można matę do przewijania oraz termiczny pokrowiec na butelkę.

Praktyczne rozwiązania znajdujące się w torbach i plecakach Babymel, jak również oryginalne wzory i bogata kolorystyka pozwalają dopasować produkty zarówno dla mam jaki i dla ojców dzieci. Wszystko to po to aby produkty zyskały jak największe grono zadowolonych odbiorców.

Ceny produktów marki Babymel to koszt około 279,00 za torbę/plecak do wózka. Jeśli jednak zastanowimy się nad takim wydatkiem uznamy jego słuszność ze względu na estetyczne wykonanie, ekologiczne materiały oraz wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty sprawiają, że ten produkt broni się sam. Dodatkowo w przypadku Babymel cena idzie w parze z wysoką jakością produktów.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *