Bim Bla

Bim Bla

Bim Bla to producent wysokiej jakości akcesoriów dla dzieci i niemowląt, które wyróżniają się dokładnym, ręcznym wykonaniem.

Pieluszki Bim Bla

Marka Bim Bla powstała z myślą nie tylko o dzieciach, ale też o rodzicach. Dlatego pieluszki muślinowe wyróżniają się delikatnymi, miłymi dla oka kolorami, a także tym, że są niezwykle miłe w dotyku. Różnorodność kolorów i wzorów (kropki i gwiazdki) sprawia, że każdy rodzic może dopasować pieluszki do kolorystyki pokoiku, ubranek dziecięcych czy wózka lub łóżeczka, w których najczęściej używa się pieluszek.

Wysoka jakość pieluszek Bim Bla

Pieluszki Bim Bla są wielokrotnego użytku. Nie niszczą się w trakcie prania czy prasowania. Wykonane są w 100% z muślinu bawełnianego, w dużej mierze ręcznie.

Uniwersalne zastosowanie pieluszek Bim Bla

Zestawy pieluszek składające się z dwóch lub trzech sztuk mają uniwersalne zastosowanie. Mogą służyć do podkładania pod buźkę dziecka w trakcie karmienia piersią bądź butelką, a także do odbijania się po jedzeniu. Można pieluszką owinąć maluszka bądź go ustabilizować.

Latem może być cienkim przykryciem dla noworodka i niemowlaka. Z czasem może być też podkładem do spania, kiedy obawiamy się, że maleństwo zabrudzi prześcieradło, a tym samym materac.

Drewniany gryzak dla chłopców i dziewczynek

Bim Bla zajmuje się również produkcją gryzaków drewnianych w różnych kształtach przypominających zwierzątka. Służy przede wszystkim dzieciom, które przechodzą okres intensywnego ząbkowania. Gryzaczek drewniany przynosi ulgę dziąsłom, ale też służy jako zabawka i gadżet do ćwiczenia zmysłu dotyku. Gryzaki wykonywane są ręcznie, z dużą starannością i dbałością o szczegóły.

Wysoka jakość gryzaków Bim Bla

Gryzaki wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego oraz tkaniny bawełnianej przyjemniej w dotyku i kolorowej. Przed pierwszym użyciem można go zaimpregnować olejem roślinnym. Aby odpowiednio dbać o części drewniane, trzeba używać wilgotnej szmatki do przecierania. Materiałową część można prać w temperaturze 40 stopni.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *