derma

Derma

Duńska firma oferująca wyjątkową linię całkowicie organicznych i hipoalergicznych kosmetyków dla mamy i dziecka. Produkty Derma Eco Baby polecane są dla codziennej pielęgnacji niemowląt już od pierwszych dni życia. Mogą być z powodzeniem stosowane także przez kobiety podczas ciąży i karmienia piersią.

Gwarancja bezpieczeństwa i troska o środowisko

Za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników oraz ścisłego procesu produkcyjnego, produkty marki Derma posiadają aż cztery uznawane certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dzięki temu, kosmetyki Eco Baby można uznać za w pełni pozbawione substancji alergennych i zagrażających zdrowiu. Są bezpieczne dla środowiska, a ich komponenty pochodzą z upraw ekologicznych.

Rekomendacje zadowolonych rodziców na całym świecie

Już na wczesnym etapie życia istnieje realne ryzyko narażenia dziecka na długotrwałe alergie i nadwrażliwości. Derma cieszy się wieloletnim zaufaniem rodziców świadomych potencjalnych zagrożeń, wybierających produkty w trosce o komfort i zdrowie swoich dzieci. Rosnąca grupa zadowolonych klientów stanowi najlepszy dowód na skuteczność i wysoką jakość kosmetyków.

Prosty skład i kompleksowa pielęgnacja

Brak substancji zapachowych, drażniących oraz sztucznych barwników stanowi kluczową cechę podczas doboru odpowiednich kosmetyków. Delikatna, podatna na podrażnienia, skóra dziecka wymaga stałego odżywienia i nawilżenia. Kompozycja wysokogatunkowych składników pozwoli zachować naturalną równowagę skóry i przyczyni się do skutecznej regeneracji.

Odpowiedź dla najbardziej wymagających

Kosmetyki Derma zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia wszystkich możliwych potrzeb dziecka. Są optymalnym rozwiązaniem także dla skóry suchej, problemowej, ze skłonnością do podrażnień i stanów zapalnych. Stanowią niezbędny element profilaktyki oraz ewentualnej regeneracji uszkodzeń naskórka.

Dla Ciebie, Twojego dziecka i całej rodziny

Podziel się swoim odkryciem z najbliższymi. Komplementarna linia kosmetyków Derma będzie trafionym i przemyślanym prezentem dla każdego rodzica. Produkty Eco Baby charakteryzują się dobrym wchłanianiem. Nie brudzą ubrań, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Wydajne opakowania ułatwiają aplikację i są wygodne w transporcie.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *