effiki

Effiki

Effiki to kolejna polska marka, zajmująca się produkcja produktów dla dzieci. Produkty są na tyle dobrze znane, że głośno jest o nich nie tylko w Europie, ale i w Azji i Australii. Marka Effiki to najlepsze produkty dla dzieci, które są wykonane z najlepszych materiałów, tak aby cieszyły i były przyjemne w dotyku dla małych rączek dziecka.

Effiki produkty

Wśród najbardziej znanych produktów można wyróżnić:
– grzechotki,

– kocyki w 100% bawełniane,

– króliki przytulanki polecane przez Małgosię Sochę,

– przytulanki śpiochy,

– otulacze muślinowe 3-paki,

– mini effiki,

– tulisie doudou,

– koce ocieplane.

Produkty marki Effiki są produkowane z najlepszych, a zarazem naturalnych materiałów, w pastelowych wzorach pasujących zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Wszystkie produkty Effiki posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, dzięki którym są bezpieczne i nie powodują żadnych uczuleń ani podrażnień na delikatnej skórze dziecka.

Produkty marki Effiki

Produkty marki Effiki są odpowiednie dla dzieci od pierwszych chwil ich życia. Są one miękkie, delikatne oraz ciepłe, dzięki czemu dziecku czuje się bezpiecznie, a to z kolei działa uspokajająca i wyciszająco na dziecko.

Do produkcji produktów marki Effiki używane są takie materiały jak: wełna, bawełna, bawełna satynowa, bawełna jersey. Produkty zostały wykonane z największą dbałością o wszystkie szczegóły, a także walory dotykowe i wizualne, mające za zadanie przyciągnąć wzrok maluszka.

Niezwykle ważną kwestią w produktach marki Effiki jest dbałość o higienę ich produktów. Wszystkie oferowane produkty są łatwe w utrzymaniu czystości, a także nie tracą swoich właściwości, dotyczących miękkości i nie zmieniają kolorów.

Ceny produktów Effiki

Ceny produktów marki Effiki zaczynają się od 49,00 złotych za grzechotki, kocyki bawełniane to koszt około 129,00 złotych, natomiast króliki przytulanki polecane przez Małgosię Sochę ich ceny zaczynają się od 79,00 złotych do nawet 345,00 złotych.

Komplet otulaczy muślinowych to koszt około 90,00 złotych, natomiast przytulanki Effiki śpiochy można znaleźć w cenie 145,00 złotych. Mini Effiki to wydatek w granicach 33,00 złotych, tulisie doudou około 100,00 złotych, a koce ocieplane są dostępne od 169,00 złotych.

Pamiętać należy, że ceny mogą się różnić w różnych sklepach oraz warto poczekać na promocję wówczas można znaleźć produkty Effiki w niższych cenach.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *