jack-n-jill

Jack-n-Jill

Jack-n-Jill to producent naturalnych i ekologicznych produktów stworzonych z myślą o dzieciach i dla dzieci. Wszystkie produkty są organiczne dzięki czemu są przyjazne dzieciom. Firma Jack-n-Jill powstała w Nowej Zelandii, kraju który od zawsze wspiera naturę i przyrodę i zdrowie.

Jack-n-Jill produkty

Firma Jack-n-Jill posiada szeroką ofertę produktów dostępnych na rynku, do których należą:

– kubeczki DINO,

– kubeczki HIPPO,

– naturalne pasty do zębów bezsmakowe,

– naturalne pasty do zębów borówkowe,

– naturalne pasty do zębów bananowe,

– bio szczoteczka do zębów DINO,

– bio szczoteczka do zębów KOALA,

– naturalne chusteczki do mycia dziąseł dla niemowląt,

– żele do dezynfekcji rąk,

– naturalny żel łagodzący ząbkowanie,

– ekologiczne gryzaki.

I wiele innych produktów wśród których każdy znajdzie coś dla swojego malucha.

Ekologiczne akcesoria i kosmetyki Jack-n-Jill

Jack-n-Jill dba o najwyższą jakość swoich produktów, dodatkowo używa tylko i wyłącznie organicznych składników, które są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa dla naszych dzieci.

Produkty marki Jack-n-Jill wykonane są z takich materiałów jak: bambus, łuski ryżowe, Xylitol, który zawarty jest w pastach do zębów, włókna kukurydziane, nylon, silikon medyczny, który jest przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Produkty marki Jack-n-Jill są wolne od takich substancji jak: PVC, bisfenolu, fluor, cukier, konserwantów, Sodium LaurethSulfate, BPA oraz substancji koloryzujących. Brak tych substancji daje możliwość biodegradowalności i recyklingu produktów.

Marka Jack-n-Jill to nie tylko bezpieczeństwo, ale i kontakt z naturą od najmłodszych lat, a co za tym idzie nauka ekologicznego i świadomego podejścia do życia.

Cena ekologicznych produktów Jack-n-Jill

Cena produktów Jack-n-Jill nie jest nazbyt wygórowana. Cena kubka to koszt około 29,00 złotych, pasty do zębów 30,00 złotych, natomiast szczoteczki do zębów to około 26,00 złotych. Wszystkie dostępne produkty nie przekraczają wartości 60,00 złotych.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie dzieci warto zastanowić się i czasem wydać trochę więcej, mając pewność, że produkt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i badania, które dopuszczają go do użytkowania przez dzieci.  Marka Jack-n-Jill to w niej jakość idzie w parze z ceną.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *