Memi jest polską firmą, która została stworzona dla dzieci, ale również z myślą o ich rodzicach. Produkty Memi to oryginalny wygląd, bezpieczeństwo i najwyższa z możliwych jakość. Produkty tej marki to także świetny pomysł na oryginalny i nowoczesny prezent dla maluszka, który posłuży mu przez długie lata.

Kocyki dla dzieci Memi

Marka Memi jest znana głównie z takiego produktu jak kocyk bambusowy. Kocyk bambusowy to numer jeden wśród wszystkich koców.

Kocyk bambusowy Memi warto wybrać ze względu na:
– delikatny splot,

– możliwość użytkowania go przez cały rok,

– miękkość,

– oddychający materiał,

– łatwość utrzymania czystości,

– właściwości termoregulacji,

– oryginalny wygląd,

– ręczne wykonanie,

– najwyższej jakości materiały,

– ekologiczne materiały,

– będzie służył dziecku przez bardzo długi czas.

Kocyk bambusowy marki Memi to również bezpieczeństwo dla dziecka, ponieważ produkt posiada certyfikat OEKO-TEX standard 100 w klasie I. Jest przyjemny w dotyku, dlatego też nie podrażnia i powoduje alergii, które często występują u najmłodszych dzieci.

Dzięki posiadaniu odpowiednich atestów oraz certyfikatów kocyki bambusowe są przyjazne dla dziecka oraz zapewniają mu długi i spokojny sen. Dodatkowym atutem kocyków bambusowych jest możliwość wykorzystania ich zarówno w łóżeczku, w wózka jak i na spacerze, sprawdzą się dosłownie w każdym miejscu.

Marka Memi – kocyki dziecięce

Marka Memi to również oryginalne i efektowne kolory, które przykuwają uwagę najmłodszych dzieci. Kocyki bambusowe są szyte ręcznie, z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu także zawdzięczają swój oryginalny wygląd.

Kocyki bambusowe zostały wykonane z takich materiałów jak: bambus oraz bawełna. Memi zaleca pranie w niskiej temperaturze, w pralce, która powinna być ustawiona na delikatne pranie, tak aby nie popsuć kocyka.

Cena kocyka bambusowego marki Memi to koszt około 120,00 złotych. Pamiętajmy jednak, że możemy znaleźć różne ceny u różnych sprzedawców, a czasami nawet złapać bardzo przystępna okazję, na kupno kocyków bambusowych. Dokładając wysoką jakość wykonania oraz najlepsze materiały kocyk bambusowy jest wart swojej ceny.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *