moonie

Moonie

Moonie to marka zabawek i akcesoriów dla dzieci i niemowlaków, która została zaprojektowana przez rodziców dla rodziców i ich dzieci. Moonie to produkty wyprodukowane w Polsce, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty dotyczące bezpieczeństwa.

Marka Moonie to głównie szumiące króliczki Moonie, z lampkami nocnymi, dostępnymi w różnych kolorach.

Szumiące króliczki Moonie

Szumiące króliczki Moonie zostały skonstruowano w oparciu o przeprowadzone badania, dzięki którym mają za zadanie uspokoić dziecko, zapewnić mu spokojny i zdrowy sen, pomóc w pozbyciu się kolek, ułatwić zasypianie oraz pomóc w wypracowaniu rytmu dobowego, w zakresie spania dla maluszka.

Króliczki Moonie posiadają wbudowany czujnik płaczu, który wyłącza się automatycznie po upływie 30 minut, natomiast włącza się w przypadku płaczu maluszka. Dodatkowym atutem jest emitowanie przez króliczka pięciu wyciszających i uspokajających odgłosów, wśród których znaleźć można:

– wiatr,

– deszcz,

– szum morza,

– głębię oceanu,

– szum wód płodowych, z którymi dziecko miało styczność będąc w brzuszku u mamy.

Króliczki Moonie zostały wyposażone także w sensoryczne granulki, które znajdują się w ich rączkach, poprzez co przyczyniają się do rozwoju i stymulacji zmysłu dotyku naszego maluszka.

Lampka LED Moonie

Światło LED  pozwala na pozbycie się lęk przed ciemnością, a dodatkowo istnieje możliwość ustawienia go w pięciu trybach, takich jak:

– bardzo delikatne światło,

– światło ze zmieniającymi się kolorami,

– bardzo delikatne pulsujące światło,

– możliwość ustawienia tylko jednego koloru światła,

– ustawienie jednego koloru pulsującego światła.

Lampka umiejscowiona w króliku nie nagrzewa się, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka. Można ja ładować przez kabel USB, oraz wymieniać baterie, jeśli jesteśmy gdzieś w podróży  i nie ma możliwości naładowania króliczka. Dodatkowo króliczka można prać w pralce, dzięki czemu wygląda on zawsze na nowego i świeżego.

Króliczki Moonie są dostępne na rynki w kilku kolorach, a ich cena zaczyna się od 198,00 złotych. Jeśli jednak zależy nam na najwyższej jakości materiałów z jakich jest wykonany przyszły przyjaciel naszego maluszka to warto wydać taką sumę i mieć pewność, że nasze dziecko będzie miało spokojny i długi sen.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *