Zabawki edukacyjne AUZOU: kolorowanki, naklejki, magnesy

W życiu każdego rodzica nastaje moment, gdy zadaje sobie pytanie – kiedy najlepiej podsunąć swojemu dziecku kolorowanki i naklejki? Oczywiście to sprawa na tyle indywidualna, że nie da się wyodrębnić sztywnych ram wiekowych. Jednak dzieci wyczuwają potrzebę, aby podjąć aktywność plastyczną już od momentu, kiedy nauczą się siedzieć stabilnie i operować rękoma bez poruszania całym ciałem - następuje to mniej więcej pod koniec 1. roku życia. Dziecko doskonali zależność między ruchem ręki a powstawaniem obrazka do około 3. roku życia, wtedy także dziecko zaczyna być świadome konkretnych kształtów. Dlatego przyjęło się, że optymalnym okresem na zapoznanie dziecka z kolorowankami jest wiek 2,5-3,5 lat.  

Auzou - Naklejki małe zwierzątka Auzou - Naklejki małe zwierzątka
Producent: AUZOU
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Auzou - Naklejki Postacie z bajek Auzou - Naklejki Postacie z bajek
Producent: AUZOU
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Auzou - Naklejki soczyste owoce Auzou - Naklejki soczyste owoce
Producent: AUZOU
Cena: 27,00 zł
szt.
zobacz więcej
Auzou - Naklejki transport Auzou - Naklejki transport
Producent: AUZOU
Cena: 27,00 zł
szt.
zobacz więcej

SZYBKA REALIZACJA
TWOJEGO ZAMÓWIENIA

Zależy nam na szybkiej wysyłce, dlatego Twoje zamówienie zostanie wysłane z naszego sklepu nie później niż w ciągu 48h od jego złożenia/opłacenia.

DARMOWA DOSTAWA
TWOJEGO ZAMÓWIENIA

Każde zamówienie o wartości powyżej 299 zł zostanie wysłane na nasz koszt za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost - Paczkomaty!

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

Każdego dnia możesz się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy odnośnie asortymentu w naszym sklepie. Na Instagramie opowiadamy o nowościach i pokazujemy Wasze zamówienia.

14 DNIOWE PRAWO ZWROTU

Produkty zakupione w sklepie możesz bezproblemowo zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty ich zakupu.Warto jednak mieć na uwadze, że to tylko sugestia, a nie sztywne ograniczenie – to od indywidualnego rozwoju naszego dziecka zależy, jak szybko podsuniemy mu do zabawy kolorowanki.

Po co są kolorowanki?

Kolorowanki to zbiory obrazków, zwykle przedstawionych jako czarno-białe kontury, przeznaczonych głównie do nauki sprawności manualnej u dzieci. Książeczki rysunkowe stanowią świetną bazę do nauki pisania, a także wspomagają naukę kształtów i przedmiotów. Dzięki kolorowankom dziecko jest stale pobudzane kreatywnie, co przekłada się na rozwój jego wyobraźni.

Rodzaje kolorowanek i naklejek

Na rynku dostępnych jest coraz więcej rodzajów książeczek rysunkowych, naklejek i magnesów - oto kategorie dostępne w naszym sklepie:

  • Kolorowanki wodne – nie wymagają użycia farb, barwniki uwalniane są pod wpływem wody
  • Naklejki z planszami do wyklejania
  • Zestaw naklejek w poręcznej teczce
  • Magnesy owocowo-warzywne
  • Mniejsze i większe naklejki: postacie z bajek, księżniczki, owoce i warzywa, budowa

Jak wybrać odpowiednią kolorowankę?

Najważniejszym kryterium przy wyborze kolorowanki dla naszego dziecka powinno stanowić to, czy podoba mu się tematyka – najprzyjemniejsze dla naszej pociechy będzie malowanie tego, co lubi. Aby mieć pewność, że dziecko będzie zadowolone z kolorowanki, można pozwolić mu na samodzielny wybór książeczki. Jednak należy pamiętać, by poziom trudności kolorowanki być dostosowany do stopnia rozwoju naszego dziecka – to ważne, by pociecha nie zniechęciła się zarówno zbyt trudnymi, jak i zbyt łatwymi obrazkami.

Do czego służą naklejki?

Kolejną rzeczą, która świetnie pobudza kreatywność i zdolności artystyczne naszego dziecka są naklejki. Obecnie na rynku mamy tak szeroki wybór, że znajdziemy naklejki z prawie każdej kategorii. W naszym sklepie dostępne są zarówno naklejki w formie pojedynczych obrazków, jak i dwustronne plansze, na których umieszcza się naklejki. Tematyka naklejek w naszym sklepie jest bardzo zróżnicowana, więc rodzice i dziecko z łatwością wybiorą przedmioty najbardziej odpowiadające swoim preferencjom.

Ceny kolorowanek i naklejek

Ceny kolorowanek w naszym sklepie oscylują między 45 złotych a 59 złotych, zaś ceny naklejek są bardziej zróżnicowane - zależą od ich formy, zawartości i liczebności. Za najtańszy zestaw przyjdzie nam zapłacić 27 złotych, zaś najdroższa opcja będzie nas kosztować 39 złotych.

O firmie Auzou

Auzou to znane, francuskie wydawnictwo, założone już w 1973 roku. Od 2006 roku intensywnie rozwija swą działalność pod kątem artykułów papierniczych dla dzieci i młodzieży - w ich ofercie nie brakuje kolorowanek, naklejek czy książeczek. W 2009 roku wydawnictwo zrobiło kolejny krok naprzód i zaczęto skupiać się głównie na artykułach plastycznych dla dzieci w wieku 3-8 lat: kreatywne kolorowanki, wydrapywanki czy naklejki to tylko kilka z opcji dostępnych w ich ofercie. Tym, co najsilniej wyróżnia Auzou na rynku jest niesamowita jakość i charakterystyczny design – Twoje dziecko na pewno pokocha ich produkty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl