W ofercie sklepu TAMAJA ważne  miejsce zajmują produkty australijskiej marki Jellystone Designs.

Co wyróżnia markę Jellystone Designs?

Firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu bardzo praktycznych, a przy tym bezpiecznych zabawek niemowlęcych produkowanych na bazie silikonu. Wąska specjalizacja produkcji Jellystone Designs umożliwia staranne dopracowanie wyrobów, dzięki czemu firma ta jest bardzo ceniona i nagradzana w swej branży.

SZYBKA WYSYŁKA

zamówienia wysyłamy

w 48 godzin

DARMOWA DOSTAWA

przy zamówieniach powyżej 299 zł

dostawa gratis

14 DNIOWE PRAWO ZWROTU

zamówione produkty możesz zwrócić

14 dni od daty zakupu

Ponadto zabawki Jellystone Designs doceniają również rodzice, co przekłada się na zajmowane przez nie kluczowe miejsca w wielu rankingach produktów dla niemowląt. Już teraz możesz nabyć te cenione na świecie produkty na polskim rynku i osobiście przekonać się o ich wartości.

Co oferuje Jellystone Designs ?

Jednym ze sztandarowych produktów marki, który już zagościł w naszym sklepie są gryzaki 2w1. Produkowane przez Jellystone Designs gryzaki mają niecodzienną formę, bowiem składają się z pięciu pojedynczych silikonowych pierścieni, które ułożone jeden na drugim mogą tworzyć wieżę. Dzięki powyższemu mogą one zatem jednocześnie pełnić dwie funkcje: gryzaka oraz układanki.  

Zabawki silikonowe Jellystone

Oferowane przez nas zabawki marki Jellystone Designs, zgodnie z polityką firmy, są absolutnie bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. Wykonane zostały z w stu procentach bezpiecznego tworzywa, jakim jest nietoksyczny silikon. Materiał wykorzystany w zabawkach pozbawiony jest takich składników  jak: BPA, ftalany, PCV, kadm i ołów. Silikon ze względu na swoją strukturę jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co wyklucza zatem ryzyko ułamania się fragmentów zabawki. Duży rozmiar poszczególnych pierścieni składających się na zabawkę niweluje natomiast zupełnie obawę ich połknięcia i tym samym spowodowania zadławienia się maluszka.

Zalety gryzaka Jellystone Designs

Wieża z gryzaków marki Jellystone Designs to przede wszystkim idealny sposób na ukojenie swędzących dziąseł ząbkującego maluszka. Różnorodna faktura poszczególnych pierścieni wieży umożliwia delikatny kojący masaż podrażnionych dziąseł, dostarczając przy tym różnorodnych wrażeń zmysłowych. Należy zaznaczyć, że zmysł smaku i dotyku pełni natomiast kluczową rolę w poznawaniu otaczającego świata przez małe dzieci. Tym bardziej istotne jest, aby wybierane przez rodziców gryzaki spełniały wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Gryzak Jellystone Designs jako układanka

Możliwość wykorzystania pojedynczych pierścieni (gryzaków) do ułożenia wieży to doskonała zabawa dla niemowlęcia, przyczyniająca się jednocześnie do jego rozwoju. Dobrane wielkością do rączek małych użytkowników silikonowe pierścienie rozwijają u dziecka podczas układania wieży motorykę małą, koordynację ręka-oko oraz uczą cierpliwości, kreatywnego rozwiązywania problemów, czy rozróżniana wielkości przedmiotów.

Gryzaki Jellystone Designs dostarczają również bodźców zmysłowi wzroku dziecka poprzez zróżnicowanie kolorystyczne poszczególnych pierścieni wieży. Barwne elementy nie tylko skupiają na sobie uwagę dziecka, ale także świetnie sprawdzą się jako wstęp do przyszłej nauki rozpoznawania kolorów. Gryzaki w naszej ofercie dostępne są w dwóch ciekawych wariantach kolorystycznych: tęczowym oraz pastelowym.

Dlaczego gryzaki Jellystone Designs?

Wieża gryzaków marki Jellystone Designs z jednej strony pełni typowo użyteczną rolę, będąc zabawką do gryzienia, która zapewnia niemowlętom ulgę w ząbkowaniu. Jednocześnie zabawka ta może być również kreatywnie wykorzystana do wspierania rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach. Powyższe elementy sprawiają, że nasza oferta produktów Jellystone Designs to sprawdzony pomysł na prezent i idealne rozwiązanie, które dostarczy mnóstwo radości małym użytkownikom. Właściwości produktu silikonowa wieża: pvc bed kadmu i ołowiu, bpa bez ftalanów bez pvc, silikon bez bpa, materiał 100 nietoksyczny silikon. Mogłeś nas znaleźć szukając: silikonowy gryzak wieża, pierścienie uczą się kreatywnośc, wieża z kolorowych pierścieni, układanka wieża z kolorowych, jellystone designs, silikonowa wieża.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl